Yazarlık Sözleşmesi

Aşağıda Klavyer.Com‘un Yazarlık Sözleşmesi yer almaktadır. Aksi bir durum sezerseniz lütfen bizimle iletişim kurun.

[baslik]Yazar sorumluluğu[/baslik]
Bu hizmet üzerinden, elektronik yolla mesaj postalarken, dosya gönderirken, veri girerken ya da başka herhangi bir iletişim biçimini kullanırken Klavyer.com‘a telif hakkı ödeme zorunluluğu olmayan, kısıtlaması olmayan bir lisans veriyorsunuz. İletilen bilgileri kopyalamak, düzenlemek, yeniden hazırlamak, sitede yayınlamak veya yayınlamamak hakkı Klavyer.com’a aittir. Üreticiler, Yazarlar ve ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi Klavyer.com yönetici ve editörlerinin takdirine bırakılmıştır. Klavyer.com bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

[baslik]Yazarlar[/baslik]
Klavyer.com’a Üye olurken kabul edilen “Üyelik Sözleşmesi”, “Kullanıcı Sözleşmesi” ve “Gizlilik Prensipleri yazarlık başvurusu yapan tüm üyeler kabul etmiş sayılır ve siteye eklediği & ekleyeceği yazılar ve yorumlarından Klavyer.com sorumlu tutulamaz. Üyelik sırasında verilen kullanıcı adı ve şifrenin gizli tutulması ve başkalarıyla paylaşılmaması gerekmektedir. Üye adı ve şifrenizle sizin bilginiz dışında işlem yapıldığına inanıyorsanız hemen bizimle ilgili departmandan iletişime geçmeniz gerekir.

[baslik]Yazarlık süresi[/baslik]
Kullanıcı yazar olabilmek amacıyla bilgilerinin incelenip değerlendirilmesi için gönderiği bilgiler incelenip yazarlık isteği onaylandıktan sonra resmen yazarlık süresi başlamış olur . Onaylandığı andan itibaren de bu sözleşme Yazar ve Klavyer arasında süresiz olarak yürürlüğe girer, yazarlık koşullarına aykırı bir durum gerçekleşmesi halinde sona erer.

[baslik]İçerik kopyalama ve sahipliği[/baslik]
Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız. Böyle bir durumda bizimle ilgili departmandan iletişime geçiniz. Ayrıca Klavyer‘den kopyalanan içeriklerle ilgili düzenleme ve silme hakkı saklı tutulmuştur.
Editörlerimiz ve yazarlarımız tarafından hazırlanan belgelerin ve haberlerin başka yerde yayınlanması ile ilgili olarak içerik sahibi editöre yada yazara başvurmayı gerektirir. Ayrıca yayınlanan siteden Klavyer.com’a link verilmesi zorunludur.
Sitedeki grafik ve tasarımların lisansına sahip olmadığınız sürece asla bir yerde kullanılamaz.

[baslik]İçerik özğünlüğü[/baslik]
Sitemizdeki içerik sağlayıcı, yazar ve editörlerin kesinlikle özgün yazması gerekmektedir ve öyle yazılmaktadır. Klavyer’de yayınlanan yazılarda özgün yazılması mümkün olmayan yazı parçaları dışında kesinlikle alıntı yapılmaz, özgün yazılamayan yazı parçalarına örnek olarak “bu yuk en çok satan ilk 10 oyun” yada resmi bir açıklamanın bir kısmı veya tamamı olabilir. eğer içerik sağlayıcı, yazar ve editörlerimiz bunun dışında bir uygulamada bulundular ise iletişime geçerek içeriğin kardırılmasını talep edebilirler. klavyer bu konuda sorumluluk kabul etmez.

[baslik]Yazı editörü ve araçları hakkında[/baslik]
Klavyer.com’un hizmet olarak sunduğu site araçlarında görünüm ve içerik değişikliği yapma hakkı vardır. Bu değişikliklerle ilgili doğabilecek sorunlardan Klavyer.com sorumlu tutulamaz.

Oyun Haberleri
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı