İletişim

İletişime Geçmeden Önce;

[icons icon_name=”icon-ok” icon_size=”14px”]  Sadece Klavyer.com’un sunduğu ve sunmakta olduğu içerik ve hizmetler ile ilgili konularda yazılan maillere cevap verilecektir.
[icons icon_name=”icon-trash” icon_size=”14px”]  Yardım isteği ve benzeri konular ile ilgili problemlerinizi vb. konulardaki sorularınızı lütfen bizlere iletmeyin.
[icons icon_name=”icon-check” icon_size=”14px”]  Sorunuz ya da sorununuz ile ilgili tüm detayları(kullanıcı adı, e-mail, website adresi ve ilgili bölümümüz) lütfen belirtiniz.
[icons icon_name=”icon-beaker” icon_size=”14px”]  Sitemiz ile ilgili sorunlarla karşılaşıyorsanız öncelikle sorunun neden kaynaklandığını anlamaya çalışın!
[icons icon_name=”icon-book” icon_size=”14px”]  Sitemiz üzerinden yeni ziyaretçi defteri oluşturulmamaktadır. Bu konu hakkında istekte bulunmayınız.
[icons icon_name=”icon-thumbs-down” icon_size=”14px”]  Doğru bir uslûp ile yazılmayan, yayınımız ile hiçbir ilişkisi olmayan garip istekler ve lakayt mesajların cevapsız kalacağını belirtiyoruz.

İlgili Depatmanların Mail Adresleri;

[icons icon_name=”icon-calendar” icon_size=”14px”]  basin@klavyer.com – (Basın Bületin / Press Bulet)
[icons icon_name=”icon-comments-alt” icon_size=”14px”]  iletisim@klavyer.com – (Halkla İlişkiler / Public Relations)
[icons icon_name=”icon-bullhorn” icon_size=”14px”]  sponsor@klavyer.com – (Reklam ve Pazarlama / Advertising and Marketing)
[icons icon_name=”icon-tags” icon_size=”14px”]  editor@klavyer.com – (İçerik / Content Relations)
[icons icon_name=”icon-flag” icon_size=”14px”]  info@klavyer.com – (Kurumsal İletişim / Corporate Relations)

[icons icon_name=”icon-circle-arrow-right” icon_size=”14px”]  Hakkımızda daha fazlası için lütfen tıklayın. / Please click to learn more about us.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Oyun Haberleri
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı