Donanım

Royole Flexpai Modeli Yenilenerek Geliyor

Çin merkezli Royole firması tarafından üretilen FlexPai, daha güçlü bir donanım kazandırılarak yenileniyor. Katlanabilir telefon modeli FlexPai, çeşitli iyileştirmelerle güncellenecek. Yenilenerek raflarda yerini alacak Royole Flexpai 2 modeli için sertifika onaylandı.

Royole Flexpai, dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonu olarak geçtiğimiz sene tanıtılmıştı. Çin’ e ilk katlanabilir akıllı telefon üretme başarısı sağlayan bu cihaz, oldukça ilgi çekse de piyasaya sürümü biraz gecikmişti. Firma bu kez geliştirdikleri katlanabilir akıllı telefon modelini iyileştirerek ikincisi ile karşımıza çıkıyor. Yenilenen Royole Flexpai 2 sertifika onayından da geçmeyi başardı.

Royole Flexpai’ i Hatırlayalım…

Piyasaya çıkışı biraz geciken Royole Flexpai oldukça beğenilerek olumlu eleştiriler almıştı. Geriye doğru katlanan iç ekran, telefon katlandıktan sonra dış kaplama haline geliyor ve bu özelliği ile Huawei Mate X cihazına benziyordu. Snapdragon 8150 yonga setinin yanında 6GB RAM, 128GB depolama ve 4000mAh kapasiteli bataryasıyla da dikkat çeken cihazın ikincisi bakın bizlere neler sunuyor…

Peki Royole Flexpai 2 Kullanıcılara Neler Vadediyor?

Royole Flexpai 2 modeli tasarım anlamında ilk çıkan modelden çok farklı değil. Cihazın büyük ekranı yine arkaya doğru katlanarak dış plaka halini alıyor. Tasarımı değişmeyen cihazda kullanılan ekran ise yeni… Royole şirketi çıkaracağı yeni modelde Cicada Wings isimli yeni bir ekran kullanıyor. Tercih edilen yeni ekran sayesinde görüş açısı genişletilerek, daha çok parlaklık kazandırılmış. Ayrıca katlama yarıçapının küçülmesini sağlayan Cicada Wings, telefonu daha fazla katlamaya dayanaklı hale getirmiş.

Ekranda gerçekleştirilen bu iyileştirmeler dışında elbette işlevsel olarak da pek çok yenilik karşımıza çıkıyor. 7.8 inçlik ekran, Snapdragon 865 yonga seti, 8GB RAM, 256GB/512GB depolama, 4450mAh kapasiteli batarya, Android 10 işletim sistemi Royole Flexpai 2’nin sunduğu diğer özelliklerden… Ayrıca64MP çözünürlüğünde ana sensöre sahip telefonda yer alan dörtlü arka kamera, yeni modeli oldukça ilgi çekici kılıyor.

Sertifika onayını alan Royole Flexpai 2’ nin piyasaya sürüleceği tarih ise hala bilinmiyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

7 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı