Yayın akışı

Canon Yeni Kameralarıyla Hem Cepleri Hem De Lensleri Yakacak!

Yeni nesil kamera seçenekleri ile ön plana çıkan Canon, bugün yaptığı etkinlikte yeni nesil aynasız kameralarla güzel çalışmalar yapacağını duyurdu. Bu çalışmaya göre EOS R5 ve EOS R6 olarak ön plana çıkarılan bütün bu çalışmaların fotoğraflarını en özel şekilde ön plana çıkaracak diyebiliriz.

Fotoğrafçılık sektörünün kendini en iyi şekilde ön plana çıkaran isimlerinden olan Canon, bu konuda büyük bir pazar payına sahip. Yeni nesil aynasız kameralar ve fotoğraf makineleri ile iddialı olarak karşımıza çıkan EOS R5 ve Eos R6 ile ilgili olarak ön plana çıkarılan bütün seçenekler için etkin bir çalışma sunuluyor.

Canon tarafından sunulan EOS R5 kullanıcılar için de gayet etkili bir çözüm sağlıyor. 45 MP çözünürlüklü bir sensöre sahip olan bu kamera, ISO 100- 51.200 aralığa sahip ve çok iddialı. 8K çözünürlüğü ile 29.97 fps desteği ile RAW çekimleri yapan makine, 4K çözünürlükte ise 59.94 fps çekim yapıyor. Piyasaya sürülen hiç bir kamerada böylesine çekimler sunmamış olan Conan, işleri iyice büyüttü diyebiliriz. 20 dakika kesintisiz 8K çekimi yapabilen bu fotoğraf makineleri gayet etkili bir çalışmada ön plana çıkıyor.

Canon EOS R5 ve EOS R6 Özellikleri ve Fiyatı

Ürünün fiyatı 5.000 dolar olarak sunuluyor. Ülkemizde ise ortalama 35.000 TL artı vergiler olarak karşımıza çıkıyor. Tabi bu fiyata 24 mm f/4 lens de dahil olacak.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı