Oyun Haberleri

Android İçin Crash Bandicoot Geliyor!

1996 yılında yayınlanan ve o yıllardan beri düzenli olarak talep artan oyunlardan olan Crash Bandicoot oyunu günümüzde çok seviliyor. Bu oyun artık Android için geliyor ve bu duruma göre de etkili bir yapıda ilerliyor. Crash Bandicoot isimli oyun için söyleyecek çok fazla şey var. Hem detaylı hem de aktif olarak organize edilecek olan bu oyun için keyifli bir an yaratabilir ve oynamaya hemen başlayabilirsiniz.

Oyunseverler, Crash Bandicoot efsanesinin ikonik bölge ve karakterine artık mobil platformlarda ulaşabilecekler. Geliştirici ekip, oyunculara sunacağı parkurlarda eğlenceli bir deneyim sunacak ve her parkur, benzersiz özelliklere sahip olacak.

Yeni deneyimlerle daha çok kişiye erişiyor!

Örneğin bazı parkurlarda gizli yollar bulunacak, bazı parkurlarda ise ilginç yan görevler ve kötü karakterlerle mücadele etmek zorunda kalacaklar.

Bu oyunun en büyük güzelliği karakteri geliştirme imkanı sunması oluyor. Bu yüzden bir üs ekip sunuluyor ve bu sayede toplanan eşyaların kullanılmasına ve karakterlerin gelişmesine fırsat verecek. Crash Bandicoot: On the Run! oyununda Coco ve Crash isminde iki ana karakter bulunacak. Oyuncular, bu karakterleri kullanarak parkurlarda koşacaklar ve karşılaştıkları zorlukların üzerinden gelmeye çalışacaklar. Söz konusu oyunla ilgili bir de tanıtım videosu hazırlayan geliştirici ekip, bu tanıtım videosuyla oyunun ne kadar heyecanlı ve eğlenceli olacağını gözler önüne seriyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı