Mobil

Özelliklerine göre ucuzluğu İle heyecanlandıran Homtom Ht7 Pro

Çağımızda artık teknoloji hız kesmeden devam ediyor. Hemen herkes teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak için uğraşıyorken yeni bir teknoloji üretimi olarak piyasa sunulacak olan Homtom Ht7 Pro’nun özelliklerine kıyasla uygun fiyatlı olması insanların ağızlarının suyunu şimdiden akıtıyor. Her ne kadar telefonun satış fiyatı 60 dolar olarak sunulmuş olsa da özelliklere teknoloji tutkunlarını da delirtmeyi başardı. Özellikleri bu denli iyi olan fakat ucuzluğuyla da baş döndüren akıllı telefon, en çok dikkat çeken akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Daha önceden Bluboo Xfire 2’den bahsedilmişti. Fakat yeni akıllı telefonun ise yalnızca 30 dolar daha fazla olduğunu görüyoruz.

Fiyat ve performans yönünden teknoloji pazarında rakip olarak görülecek olan Homtom Ht7 Pro, şimdiden pek çok kişinin de fazlası ile dikkat çekmiş olduğu ürünlerin başında yer alıyor. Ürünün şaşırtan ve yüksek performans gösteren özelliklerine göz attığımız da ise 64-bit mimarili 4 çekirdekli MediaTek MT6735’den tüm gücünü almış olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz. Baktığımız da ise akıllı telefonun 5.5 inç boyutunda olan cihazın teknik özelliklerine göz atıldığında ise 2 GB RAM özelliğinin olmasının haricinde 1280 x 720 piksel çözünürlüğünde IPS ekranı bulunuyor. Rakip markalara eş tutulacak özellikler taşıyan Homtom Ht7 Pro2nun kamera özelliklerine göz attığımız da ise 13 MP arka kamera, 5 MP ön kamera özelliği de bulunuyor. Aynı zamanda cihazın son derece hoşa giden bir diğer özelliklerine göz attığımız da ise 4G LTE bağlantı desteği olmasıdır. 3000mAh gücünde olan akıllı telefonun yüksek performans gösteren özelliği bulunuyor. Özellikle teknoloji kullanıcıları tarafından oldukça fazla merak edilen önemli özelliklerden birisi de akıllı telefonun şarj özelliğinin ne kadar olduğudur.

ht7 Pro

Her ne kadar 100 dolar altında bir ürün olsa da gerek performans kalitesi gerekse de teknik özellikleri ile birlikte cihazın kullanacak olan kişilerden de tam not almayı başardığını hatta pek çok kişi tarafından da piyasaya böyle bir ürün sürülecek olmasından dolayı heyecanlandırmaya başladığı rahatlıkla söylenebilir diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı