AdvertorialYayın akışı

Alan adı almanın en ekonomik adresi!

Bilindiği gibi internet dünyasında var olmak için ilk olarak belirli bir alan adına sahip olmanız gerekmektedir. Bu alan adları, belirli uzantılarda olabildiği gibi, her uzantının farklı işlevleri ve amaçları bulunmaktadır. Fakat internet dünyasında uzantıların farklı olması çok büyük bir fark ortaya çıkarmamaktadır. Hosting.com.tr, alan adı almak isteyenlere en ekonomik çözüm yolunu sunan adres olarak bilinmektedir. Com.tr uzantılı bir alan adı almak, aylık olarak 7.45 dolarlık bir fiyatla mümkün olmaktadır. Bu fiyat, alan adı satışı yapan diğer firmalara göre son derece düşük bir fiyatlandırmadır. Geniş alan adı yelpazesi ve kaliteli hizmeti ile alan adı almak son derece kolay ve hızlı olmaktadır.

[baslik]İstenilen uzantılarda alan adları burada![/baslik]

İnternet dünyasında girişim yapmak istiyorsanız, düşündüğünüz girişime göre bir alan adı almanız gerekmektedir. Keyword alan adları, sizin için arama motorlarında öne çıkmanızı sağlamanın yanında, kaliteli bir domain ile ilerleyen günlerde son derece güzel internet girişimlerinin sahibi olabilirsiniz. Com uzantısı, org uzantısı, info uzantısı, biz uzantısı, tv uzantısı ve daha birçok uzantı, Hosting.com.tr ile sizlerin olmayı bekliyor. Her uzantının farklı fiyatlandırmaları bulunmakla beraber, diğer alan adı satışı yapan firmalara son derece ekonomik olan Hosting.com.tr, alan adı satışı sonrasında müşterilerine 7/24 teknik destek vermesi ile de alanında lider konumda bulunmaya devam ediyor.

[baslik]Bayi hosting paketi ile onlarca siteyi aynı hostingde barındırın![/baslik]

Hostingler, internet sitelerinin beyni olarak bilinmektedir. Bir sitenin hızlı olması, içindeki verilerin depolanması ve ziyaretçi akışının sorunsuz bir şekilde sağlanması için hosting sahibi olmanız gerekmektedir. Hosting.com.tr de, hosting satışı noktasında en kaliteli hizmeti veren firmaların başında gelmesi sebebiyle, sizler için güzel kampanyalar hazırlamıştır. Bayi hosting hizmeti sayesinde, internet dünyasında geniş çaplı iş yapıyorsanız, birden çok sitenizi tek bir hosting altında barındırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Hosting.com.tr ile iletişime geçmek ve alt yapınız başka bir hosting firmasında dahi olsa taşımak istediğinizi firma yetkililerine bildirmek olacaktır. Taşıma işlemi tamamen profesyonel bir ekip tarafından kısa bir süre içinde halledilirken, daha ekonomik ve daha kaliteli hosting hizmeti ile internet dünyasında daha hızlı hareket edebilirsiniz.

[baslik]5000’den fazla müşterisi ile hosting alanında lider![/baslik]

Hosting.com.tr, 5000’den fazla müşterisi ve 3000’in üzerinde limitsiz hostingi ile alanında lider konumda bulunuyor. Firmadan aldığınız hosting sonrasında internet sitenizde gözle görülür bir hız artışı meydana gelirken, hosting nedeniyle ortaya çıkan sorunlar tamamen ortadan kalkıyor. Bayi hosting paketleri, 10 adet internet sitesini tek bir hostingde barındırma imkanı sunarken, istenildiği takdirde limitsiz sayıdaki internet sitesi, bayi hosting paketi ile Hosting.com.tr güvencesi ile barındırabiliyor. Sizler de bayi hosting paketi almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Hosting.com.tr ile iletişime geçmek ve firmanın güvencesi ile hostinginizi almak olacaktır.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı