Serbest BölgeTanıtım

En iyi kahve falı sitesi

Fal baktırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Falderyasi.com ile artık kahve falı dahil tüm fallarınızı internet üzerinden baktırabilirsiniz.

Falınıza mı bakmak istiyorsunuz? Bunun için dışarılarda falcı aramanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken falderyasi.com isimli siteyi ziyaret etmek. Site üzerinde Kahve Falı ve tarot falı başta olmak üzere aklınıza gelebilecek onlarca çeşit fal bulunmaktadır. Sitenin sol panelinde yer alan fal baktır sekmesine tıkladığınızda karşınıza mevcut olanlar gelir. Örneğin kahve falı bakmak istiyorsunuz. O halde içtiğiniz kahvenin 3 ile 6 adet net fotoğrafını siteye yüklemeniz gerekiyor. Daha sonra bu fotoğraflar sitede aktif olarak çalışan falcılar tarafından yorumlanarak sizlere geri dönüş yapılıyor.

Site üzerinde ücretsiz 3 adet fal bulunuyor. Geri kalan fallar ise ücretli olmasına rağmen dışarıda gittiğiniz falcılara oranla oldukça ucuz. Ayrıca burada seçeneğiniz çok fazla olması ve size uygun olan falı seçebilmeniz oldukça avantajlı. Kahve falının da içinde bulunduğu ücretsiz fallara yine sol sekme üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitenin en güzel yanlarından birisi de canlı Fal baktırma özelliği. Bu özellik sayesinde o anda çevrimiçi olan falcılar ile canlı olarak fal baktırabiliyorsunuz. Yine oldukça ucuz fiyatlardan bakılan bu falların doğruluk yüzdeleri bile yazıyor. Her bir falcının profilini görebilir, çevrimiçi olup olmadıklarına bakabilir hatta ne kadar iyi fal baktıklarını gösteren puanlarını bile kontrol edebilirsiniz.

Oldukça sade bir tasarıma sahip olan sitede hemen hemen her şey sol panelde bulunuyor. Bu kısımda yukarıda bahsettiklerimin dışında ayrıca gönderdiğiniz fallara ulaşabilir, duvara tıklayarak site üzerinde anlık yazılan yorumları görebilirsiniz. Falcılara ulaşmak için ise yine sol paneli kullanacaksınız. Falcılar kısmına tıkladığınızda sitede kayıtlı olan falcıların listesini göreceksiniz. Her bir falcının başarısını, baktığı fal sayısını, ortalama ne kadar sürede baktığını ve kayıt tarihini burada bulunmakta. Profiline tıklayıp baktığı fallara girdiğinizde ücretlerin ne kadar olduğunu bulabilirsiniz. Fal bak gibi bir sekme olmadığından direk olarak istediğiniz fala tıklayarak direk olarak ilgili kişiden falınıza bakmasını talep edebilirsiniz.

Bu güzel fal sitesini beğeneceğinize eminim.

Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı