1İncelemeÖzel HaberProgram

AMD Gaming Evolved İnceleme

[signoff predefined=”Galeri”][/signoff]

[baslik]Video kaydı alma[/baslik]

Bu özellik sadece başlattığınız anda video kaydının başlamasına ve durduğunuz anda video kaydının durmasına yarayan standart video kayıt özelliğidir. kayıt yapmadan önce oyunu optimize etmeniz size fayda sağlayacaktır, optimize edilmiş bir oyunu kaydettiğinizde program optimizasyon ile oyun içi ayarlarınızı hafızasına aldığından dolayı daha verimli video çıktıları oluşturacaktır.

amd-gaming-evolved-kayıt

Bu bölümün ayarlarını ana arayüz ekranında iken kayıt bölümünün üzerine geldiğinizde sağ alt köşedeki [k]Oyun video kayıt (GVR) tercihleri[/k]iconuna tıkladığınızda karşınıza gelecek olan tercihler penceresinden yapabilirsiniz, burada 3 farklı alt bölüm bulunmakta, 1. bölüm çektiğiniz videoyu paylaşacağınız Plays.tv hesabınızın giriş bilgilerini içerik, kaydolmak yada bilgileri doldurmak zorunlu değildir, hemen alt kısmında bulunan kısım geriye dönük video ayarları ile ilgilidir ve aşağıdaki başlıkta detaylıca bahsedeceğiz, 2. bölüm çekim yapacağınız videonun kalitesi ile ilgilidir, dilerseniz varsayılan seçeneklerinden (low, medium, high) birini seçebilirsiniz yada bizim gibi Custom ile ayarlarınızı kendiniz oluşturabilirsiniz, biz Max. bit kare hızını 25 mb/s, Max kare sayısını 60 fps ve maksimum çözünürlüğü 1080p olarak tercih ediyoruz (bit kara hızı biraz yüksek ama kaliteli olması önemli), 3.bölüm kaydettiğiniz videonun nereye kaydedileceği ile ilgili olan bölümdür.

amd-gaming-evolved-kayıt-2

Ayrıca oyundan çıktığınızda kaydettiğiniz videolar ile ilgili bir pencere ile karşılaşacaksınız ve bu pencereden gerekli işlemleri yapabilirsiniz.(silme, izleme, paylaşma..vb)

Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı