MobilSizden GelenlerTeknoloji Haberleri

Büyük ekranlı akıllı bileklik Neptune Duo

Akıllı Telefon Ekranıyla Birlikte Gelen Akıllı Bileklik: Neptune Duo üstün özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. 

Akıllı telefonlar sayesinde yaşadığımız devrim, giyilebilir akıllı ürünlerle devam ediyor. Henüz giyilebilir ürünler akıllı telefonların tasarrufunda olsa da, çok yakında bu durum tersine dönecekmiş gibi. Şayet Nepture firması, giyilebilir ürünlerin özgürleşmesini sağlamaya çalışıyor. Zira kısa zaman önce tasarladığı Pine adlı akıllı saat, SIM takılabilir özelliğe sahipti. Bu kez ise firma, Neptune Duo ile farklı bir tasarımı ortaya koyuyor.

[baslik]Akıllı bileklik…[/baslik]

Söz konusu cihaz, bir saat veya bileklik diyebileceğimiz kısımdan ve uzaktan kumanda diyebileceğimiz aygıttan oluşuyor. Uzaktan kumanda olarak adlandırılan aygıtın ismi ise Pocket. Nepture Duo setinde yer alan akıllı saat, 2.4 inçlik bir ekrana sahip. 4 çekirdekli güçlü bir işlemcisi bulunuyor. Aynı zamanda LTE desteği, GPS, Wifi, NFC gibi özellikleri mevcut. Android 5.0 sürümünü kullanıyor. 1000 mAh kapasitesinde pile sahip. Özelliklerinin gelişmesi, donanımsal olarak büyümesine neden olmuş. Bu nedenle akıllı saat yerine, akıllı bileklik olarak ürünün tanıtılması daha anlamlı duruyor.

54eedefc51508

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Dün babam için Note Edge serisine baktık ve çok beğendik. Zaten daha önceden araştırdığımız modeller içinde vardı. Daha yakından bakınca gerçekten çok iyi olduğunu gördük. Diğer modellere fırsat vermeden aldık. İyi kide diğer modellere bakıp kafamızı karıştırmamışız. Gerçekten çok harika bir model olduğunu fark ettik.

    Ardından şimdi sizin haberinizi gördüm. Galaxy 6 Edge serisi olarak bir telefon, gerçekten çok çok iyi olabilir. Sanırım farklı bir özelliği olarak Note Edge’te tek kavisli bölüm var fakat bunda iki tarafıda kavisli gibi olacak. Birazcık iPhone 6 Plus’a benzetme çabaları gördüm sanki…

    Paylaşımınız için çok teşekkürler.

  2. Kolay kolay bulamadığımız eski oyunlara,tek bir yerde reklamsız bir şekilde ulaşabilmek çok güzel.Bizi eski zamanlara götürdünüz.Dayımdan kalma ateriyi hala evin bir köşesinde saklıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı