Advertorial

En iyi ve Ücretsiz İndirme Programı

Bilgisayarlarda kullanılan birçok program vardır. Bu programlar kullanıldıkları amaçlar bakımından farklılık gösterirler. Bu programlardan birisi de internet download manager programıdır. Bu program sayesinde bir video sitesine girdiğinizde videoyu bilgisayarınıza direk olarak indirebilirsiniz. Bu sayede internetten video izlerken takılma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bu programın en önemli özelliği ise internetten indirme yaparken çok yüksek hıza ulaşılmasıdır. Bu sayede normalde 4–5 saatte inen bir dosya yarım saatte inmektedir. Bu programın deneme sürümünü kullanmanız durumunda program 30 gün sonra devre dışı kalmaktadır. Orijinal sürümlerde ise böyle bir sorunla karşılaşmazsınız. Ancak bazı sürümler için internette cracklar vardır. Bunlar sayesinde programı sonsuza kadar kullanmanız mümkündür.

Bu programın çalışması ise oldukça basittir. Programda indirilmesi istenen dosya 4 ile 16 parça arasında bölünmektedir. Bölünen tüm parçalar en sonunda bir araya getirilerek bir bütün halini almaktadır. İnternet download manager programında bir şeyi indirirken internetin kesilmesi veya elektriğin kesilmesi durumunda çözüm basittir. Daha sonra internet erişimi olduğunda program açılarak indirmesi yarım kalan bir programı kolay bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Ayrıca programda daha sonra indir seçeneği de bulunmaktadır. Bu seçenekle bir dosyayı daha sonra indirebilirsiniz. Ancak bu programı kullanırken özellikle kotalı internet kullanıcılarının dikkatli olmaları gereklidir. Çünkü programda indirmeler arttığı zaman internetin kotası çok hızlı bir biçimde dolmaktadır.

İnternet Downlaod Manager

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı