1Donanımİnceleme

Logitech G602 inceleme

5 farklı seviyede programlanabilen G602 ile birlikte size gelen yazılımı kullanarak oyun deneyiminizi
artırabilirsiniz. 50 MB gibi çok küçük bir yer kaplayan bu yazılımı Logitech’in kendi sitesi üzerinden de ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Bu yazılım üzerinden 500 aralıkla dpı seviyesini ayarlayabiliyoruz. Ayrıca yatay eksende ve dikey eksendeki dpı seviyesini farklı yapabilirsiniz. Yani farenizi yukarı ve aşağı daha hızlı hareket ettirmek ve sağa sola daha yavaş hareket ettirmek için bu özelliği kullanabilirsiniz. Yani farenin hangi seviyede bize ne kadar dpı hassasiyeti sunacağını bu program ile biz belirliyoruz. Fare içerisinde bulunan dahili belleğe kişisel profiller yaratabilirsiniz. Bu profiller ile farenin özelliklerini sadece kendinize özel yapabilirsiniz. İsterseniz de bu profilleri sosyal medyada paylaşarak diğer oyuncularında faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Logitech bizlere aynı zamanda çok ünlü oyunlara özel profil ayarlarını sunuyor. İnternet üzerinden bu ayarları indirerek hiç uğraşmadan oyun deneyiminizi artırabilirsiniz.

g602-yazilim

G602 tasarım olarak oldukça güzel görünüyor. Sadece sağ el kullanıcıları için tasarlanan fare elinize tam oturarak oyunlardaki kontrolünüzü artırıyor. Farenin üstünde yer alan tuşu kaydırdığınızda mavi bir renk yanıyor ve performans moduna geçmiş oluyorsunuz. Bu modda farenin hassasiyeti artıyor ve dolayısıyla daha fazla pil harcıyor. Bu mod içerisinde toplam 250 saat oyun oynayabiliyorsunuz. Böylece G602 bizlere standart diğer oyun farelerine göre 8 saat daha fazla pil ömrü sağlıyor. Aynı düğmeyi tekrar kaydırdığınızda bu sefer verimlilik moduna geçmiş oluyorsunuz. Bilgisayarınızda günlük işlerinizi yaparken bu modu kullanmak daha mantıklı oluyor. Bu mod ile de 60 gün yani yaklaşık iki ay boyunca fare kullanılabiliyor. 

Önceki sayfa 1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı