1Ev Teknolojileri

Çamaşırları yıkayıp ütüleyen dolap: LG Styler

LG Styler ile ütü ve çamaşır derdinden kurtulabilirsiniz. Hayatımıza büyük bir kolaylık getirecek olan bu dolabın detayları yazımızda. 

CES 2015 ile tanıtılan ve dikkatimizi çeken yeniliklerden birisi de LG Styler isimli dolap oldu. Kirlenen giysileri yıkayabilen ve daha sonra ütüleyerek kırışıklıklarını giderebilen bu dolap ile artık bu dertlerden kurtuluyoruz. Tüm bunları kendi kendine yapabilen dolap aynı zamanda giysilerimizde bulunan kötü kokuları giderebiliyor. Örneğin ter veya sigara gibi kötü kokulu giysilerinizin temizlenip kurutulup ütülenip size sunulmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken şey LG Styler‘a atmak.

lg-styler-dolap

LG çamaşır makinelerinde bulunan True Stream özelliği bu dolapta da yer alıyor. Bu sayede mont gibi yıkanması zor olan giysilerimiz tamamen mikroplardan arındırılarak tamamen steril hale getiriliyor. Bunların dışında dolabın hızlı tazeleme, pantolon kırışıklığı giderme, akıllı teşhis, NFC gibi pek çok farklı özelliği de mevcut.

Şu an için fiyatı bilinmeyen dolabın çıkış tarihi önümüzdeki günlerde belli olacak.

lg-tromm-styler

Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı