DonanımÖn İnceleme

Logitech K480 ile tüm platformlarda yazın

iOS, PC, Mac ve Android üzerinde kablosuz olarak çalışabilen ve aralarında çok kolay bir şekilde geçiş yapan Logitech K480 kablosuz klavyeyi inceliyoruz. 

 Teknoloji sektöründe bilgisayar aksesuarı üreten ve sayılı firmalardan birisi olan Logitech, IFA 2014 ile birlikte yeni klavyesini tanıttı. Logitech K480 adlı klavye Bluetoth üzerinden kablosuz olarak çalışıyor. Ama asıl özelliği 4 farklı platforma bağlanabilmesi.

iOS, PC, Mac ve Android üzerinde çalışabilen klavye oldukça kullanışlı. Üstelik yan tarafında bulunan cihaz seçici size bu platformlar arasında çok hızlı bir şekilde geçiş yapabilmenizi sağlıyor. Üzerinde ise cihaz tutucu bulunuyor. Bu kısma tabletinizi veya telefonunuzu koyabiliyorsunuz. Örneğin tabletiniz üzerinde bir makale yazıyorsunuz. Fakat aynı zamanda bilgisayar üzerinde de aynı konu ile ilgili araştırma yapıyorsunuz. O halde Logitech K480 ile iki cihaz arasında hızlı geçiş yaparak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Klavye, tasarım olarak ise Logitech’in iPad kılıf klavyesi ile K810 Bluetooth klavyesi aynı cihazda birleştirilmiş. İki adet kalem pil ile çalışan Logitech K480’nin pil ömrü şu an için tam olarak bilinmiyor.

Logitech-K480

Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı