Oyun HaberleriSizden Gelenler

Flappy Bird’ün yapımcısından yeni oyun

Daha önce milyonlar tarafından indirilmiş olan ve küçük boyutlu olmasıyla gündeme gelen mobil cihazlar için geliştirilmiş oyun Flappy Bird’in yapımcısı Gear, yeni oyunları olan Swing Copters’ı bugün mobil platformlarda bulunan marketlere ekledi.

Swing Copters Nasıl Bir Oyundur?

Bu oyunda sağ ve solda çekiçler bulunmaktadır. Bizde her ekrana tıkladığımızda karakterimizi bir sağa bir sola hareket ettiriyoruz ve çekiçlerin arasından geçmeye çalışıyoruz. Bu oyun Flappy Bird’den biraz daha zor duruyor.

Bu oyunu mobil cihazınıza indirmek istiyorsanız marketlere Swing Copters yazarak indirebilirsiniz.

Bizden size bir uyarı, oyun bugün çıkmasına rağmen yüzlerce çakması marketlere eklendi. Bu yüzden geliştiricisi Gear veya Dong Nyuguen olanı yükleyin. İsterseniz de aşağıda bulunan linklerden kolayca ulaşabilirsiniz.

wwing-copters1 wwing-copters3 wwing-copters2

app-store-market-icongoogle-play-market-icon

(Bu güzel haber için Emir Koç‘a Teşekkürler, Sizde bize YAZI GÖNDER kısmında yazılarınızı gönderebilir KONUK YAZAR olabilirsiniz, yazılarınız SİZDEN GELENLER kategorisinde yayınlanır, ilerde Klavyer‘de YAZAR OLmak isteyenler için iyi bir başlangıç.)

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı