Advertorial

İTools Nedir Neye Yarar?

iTools Apple’ın iOS işletim sistemini kullanarak çalışan iPhone, iPad ve iPod Touch gibi cihazları için bir dosya yöneticisi görevini yerini getirmektedir. Apple’ın kendi ürünü olan iTunes işlemi aslında iTools’un yapabileceklerinin neredeyse hepsini yapabiliyor fakat iTunes’ın hem yapısı itibariyle karışık olması hem de çok daha uzun sürede işlemleri hallediyor olması iTools yazılımını çok daha kullanışlı bir yazılım haline getiriyor. iTools yazılımını kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli nokta yazılımın çalışması için öncelikle bilgisayarınızda iTunes yazılımının mutlaka bulunması gerektiğidir. Peki, iTools programı genel olarak kullanıcılarına neler sunuyor?

En başta basit ve sade bir tasarıma sahip olan iTools ile bilgisayarınızdan kolaylıkla fotoğraf, video ve müzik dosyalarınızı iOS işletim sistemini kullanan cihazlarınıza atabiliyorsunuz. Aynı şekilde iOS cihazınızdan da gerekli dosyaları iTools ile oldukça pratik bir şekilde kendi bilgisayarınıza depolayabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra iTools bilgisayarınız aracılığı ile cihazınızdaki uygulamaları kolay bir şekilde güncellemenize yardımcı olabiliyor. Genellikle iOS kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından birisi de iTunes aracılığı ile cihazınıza bir MP3’ü zil sesi haline getirmektir. Oysa iTools bunu çok kolay bir şekilde yalnızca saniyeler içerisinde gerçekleştirebiliyor ve cihazınızdan zil sesi olarak çevirdiğiniz MP3’ü kullanabilme olanağı sağlıyor.

İTools

Tüm bunların yanı sıra ilk başta da dediğimiz gibi iTools’un asıl amacı bir dosya yöneticisi olması dolayısıyla cihazınızın içerisinde yer alan bir çok dosyaya erişebiliyor ekleme veya çıkartma yapabiliyorsunuz. Ayrıca elinizde sadece kurulum dosyası halinde olan ve App Store üzerinden kaldırılmış olan uygulamaları da iTools ile kolaylıkla yükleyebiliyorsunuz. Her şeyden önemlisi iTools, iTunes yerine size çok daha sade ve ulaşılabilir bir görüntü sağlıyor bu da cihazınızın ile işleminizi çok daha kısa sürede halletmenize yardımcı oluyor.

İTools İndir

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı