Advertorial

Ateş ve su

Ateş ve SuMerhabalar macera severler. Bugün sizlerle beraber yeni maceralara atılırken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayacak ve eğlencenin ne demek olduğunu çok iyi anlayacaksınız. Ateş ve su 2013 oyunu ismini verdiğimiz ve bu doğrultuda paylaşımlar yaptığımız sitemizde bunun haricinde birçok kategorimiz bulunmakta ve bu kategorilerdeki oyunlarımızda en az diğerleri kadar zevkli ve eğlencelidir. Bu kategorilerden birazcık bahsedecek olursak macera beceri yapboz boyama gibi kategoriler bunlardan sadece bir kaçıdır. Bu kategorilerden ne tarz oyunlar bulabileceğinizi az çok tahmin edebiliyorsunuzdur ve biz yine de kısa bir açıklama yapalım. Zekâ ve mantığımızı kullanarak oynayabileceğimizin en iyi en kaliteli örneklerinin bulunduğu kategorimizde İki kişilik buz devri ve benzeri maceraların tadına bakarken fazlasıyla eğlenecek ve zamanın nasıl geçtiğini farkına varamayacaksınız.

Oyunun açılışında saha üzerinde yuvarlanan top ekrandan kaybolduğu zaman yüklenme işlemi tamamlanmış olacaktır ve ekranın ortasında çıkan kırmızı renkli CONTINUE yazısına tıklatıp ana menüye geçiniz. Burada bir futbolcuya kırmızı kart gösteren hakemi ve bu olayı izleyen diğer takım futbolcularını göreceksiniz. Sonrasında ise START seçeneğine tıklatıp orada bulunan 8 adet ülke takımından birisini seçip bölüm seçme ekranına geçiş yapıyoruz. Ateş ile Su oyunları, sıradaki ekranda ise bu kapsamlı ve geniş ekranda tam 36 adet bölüm bulunmakta birinci bölümü tıklattıktan sonra hakem vurma oyununa başlayabilirsiniz.

Amacımızın bize kırmızı kart gösteren hakemleri vurmak olduğu bu oyunda faremizi kullanarak parkurlardaki futbolcuların önlerindeki toplara kimi zaman sert kimi zamanda yumuşak atışlar yapmak. İlk bölümlerde doğrudan hakeme nişan alarak ölümcül şutlarımızı kafasına ya da vücudunun her hangi bir noktasına gönderebiliriz. Fakat bölümler ilerledikçe bu iş fazlasıyla zorlaşıyor ve hakeme isabet ettirmemiz bir hayli zor oluyor. Etrafımızdaki nesneleri kullanarak rakiplerimizi korkutmalıyız. İyi eğlenceler dileriz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

Murat Dinc

Bozuktus.com, sistemgereksinimleri.net, klavyer.com sitelerinin kurucusu, muratdinc.com'da kişisel blog yazarı, codex.muratdinc.com coder, seo.muratdinc.com'da SEO uzmanı.

İlgili Makaleler

6 Yorum

  1. Ateş ve su oyunu da mario gibi oldu her yerde görebiliyoruz artık, birde buna benzer ateri oyunları vardı gerçi bu oyunlarda tam bir ateri oyunu ama günümüzde ateri tarih olduğu için flas oyun olarak tabir ediliyor.

  2. bu oyunu okulda çok oynardık ve bu siteden takip etiğim bir çok oyun var. Oyunlar her yaşa uygun ve herkes oynaya bilir.

  3. oynadigimin oyunlardan biraz farkli olsada, oynamaya deger sanirim.

    oynayip, hakkinda ki dusuncelerimi yazacagim :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı