Sistem Gereksinimleri

Adobe Premiere Pro CC Sistem Gereksinimleri

Adobe geliştirdiği programlar ile piyasalarda kolaylık sağlamaya devam ediyor. Bugüne kadar çoğunlukla fotoğraflar için düzenleme programlarından faydalandık. Fotoğraflar, grafikler konusunda birçok düzenleyici programın olması sayesinde tanıtım ve reklam alanında piyasada çok başarılı çalışmalar ortaya kondu. Firmalar artık aldıkları bu hizmet konusunda güvenilir firmalar bulabilmektedirler. Reklam çalışmalarında kaliteli grafik tasarımlar yapılabilmekte ve istenilen görüntü kalitesine ulaşılabilmektedir. Adobe artık video gösterimleri için de geliştirici bir programla bize yardımcı olmaktadır. Adobe Premiere Pro CC Sistem Gereksinimleri için sistemlerden çok fazla özellik beklenmemektedir. Bu da programın sadece büyük firmalarda değil her yerde kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Video görüntülerini istediğimiz gibi düzenleyebilmekte ve renk ayarlarını da kendimize göre değiştirebilmekteyiz.

Bugüne kadar grafik tasarımcılar ve reklamcılar için birçok geliştirici program sunuldu. Bu programlar sayesinde reklam ve tanıtım çalışmalarında artık daha kaliteli sonuçlar elde edilebiliyor. Grafiklerde ya da görüntülerde istenen kaliteli ve canlı görünümleri elde edebilmekteyiz. Bunun yanında bir görüntü üzerinde istediğimiz düzenlemeyi yapabilmekteyiz. Tüm bu özellikler sayesinde bir görüntüyü çok başka bir görüntü haline getirebilmekteyiz. Grafikler üzerinde yapabildiğimiz tüm değişiklikler sayesinde bir görüntünün rengini tam istediğimiz tona getirebiliyoruz. İstediğimiz boyuta getirebildiğimiz görüntüler ile başarılı çalışmalar yapabilmekteyiz. Şimdi Adobe sayesinde video görüntüleri için de aynı değişiklikleri yapabilmekteyiz. Video efektleme, gerçek zamanlı giriş çıkış sağlama gibi gelişmiş özellikleri ile video düzenleme konusunda şuanda piyasada en kaliteli program olarak bilinmektedir. Yeni kullanıcı arabirimi, dinamik zaman çizelgesi kesme, ayarlama katmanları gibi özellikleri sayesinde bir videoda istenilen tüm değişikler yapılabiliyor. Sistem Adobe Premiere Pro CC Sistem Gereksinimleri açısından da çok fazla özellik gerektirmemektedir. Bu da sadece büyük firmaların değil herkesin kullanabileceği bir program olmasını sağlamaktadır.

Adobe Premiere Pro CC Sistem GereksinimleriAdobe Premiere Pro CC video profesyonelleri için sunulmuş bir program olarak harikalar yaratmamızı sağlıyor. Gelişmiş araç seti sayesinde istediğimiz değişiklikleri ve fazlasını yapabiliyoruz. Adobe anywhere entegrasyonu, inceliği düzenleme, lumetri deep color engine, hassas ses kontrolü, ayarları eşitleme, yüksek uygunlukta değişim, kapalı açıklamalı alt yazı seçenekleri sayesinde farklı düzenlemeler yapılabiliyor. Profesyonel olarak yapılacak olan çalışmalar sayesinde video çalışmalarından istediğimiz sonucu alabiliyoruz. Video çekimlerinde en çok sıkıntı yaratan konu sarsıntılı çekimlerden meydana gelmektedir. Bunun için Adobe Premiere Pro CC sayesinde çekimler sabitlenebilmektedir.  Çekimlerin sabitlenmesi sayesinde de video çalışmalarında istenen kalite sağlanabiliyor. Adobe Premiere Pro CC Sistem Gereksinimleri bakımından yeterli özellikler var ise bu programın tüm olanaklarından yararlanılabilir.

Videoların düzenlenmesi için geliştirilmiş en iyi program olan Adobe Premiere Pro CC ile istediğiniz görüntüyü istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz. Özellikler bakımından zengin bir araç seçeneği olan program sayesinde bugün sarsıntılı görüntülerin bile sabitlenmesi sağlanabiliyor. Bu hizmetler sayesinde bir video görüntüsünden beklenenin üzerinde bir performans alınabiliyor. Kesme, tonlama, sabitleme ya da alt yazı seçenekleri sayesinde bu senenin en iyi çalışmalarının yapılabilmesi sağlanmaktadır. Firmalar için böyle bir programın olması büyük kolaylık sağlıyor. Çünkü firmalar video görüntülerinin düzenlenmesi konusunda oldukça sıkıntılı bir süreç yaşamakta idi. Bu program sayesinde istenen kaliteli çalışmalar yapılabiliyor. Adobe Premiere Pro CC Sistem Gereksinimleri ile herkes istediği video için istediği düzenlemeyi yapabilmektedir.

Video görüntüleri konusundaki düzenlemelerde piyasada birçok firmanın faaliyet gösterdiği bilinmektedir. Bu program ile firmaların bu konudaki çalışmalarında büyük bir kolaylık sağlanmaktadır. Çok kısa bir zaman içinde istenen değişiklikler yapılabilmektedir. Videoların tonlamasından, kesilmesine kadar birçok işlem çok kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bu da firmalar için büyük bir avantaj sağlıyor.

Adobe Premiere Pro CC Windows Sistem Gereksinimleri

 • Intel Core2 Duo ve ya AMD Phenom II işlemci 64-bit
 • Microsoft Windows 7 ve Service Pack 1 (64 bit) ve ya Windows 8 (64 bit)
 • 4 GB RAM (8 GB tavsiye edilir)
 • Yükleme için 4 GB boş harddisk alanı ek olarak da alan gerekecektir.
 • İlave dis boş alanı gerekiyor. 10 GB tavsiye ediliyor.
 • 1280 x 800 ekran
 • 7200 RPM ve ya daha hzlı bir sürücü
 • ASIO protocol ile uyumlu bir ses kartı Microsoft Windows sürücü modeli
 • QuickTime 7.6.6
 • GPU için en az 1 GB VRAM, Adobe-certified
 • Online servislerden faydalanmak için internet bağlantısı gerekiyor.

Adobe Premiere Pro CC MAC Sistem Gereksinimleri

 • Çift çekirdek Intel işlemci 64-bit
 • Mac OS X v10.8 or ve yav10.9
 • 4 GB RAM (8 GB önerilir)
 • Yükleme için 4 GB hard disk boş alanı gerekiyor. İlave olarak da alan gerekecektir.
 • Ek olarak boş disk alanı gerekecektir. 10 GB öneriliyor.
 • 1280 x 800 ekran
 • 7200-RPM sürücü
 • QuickTime 7.6.6
 • GPU için en az 1 GB VRAM, Adobe-certified
 • Online servisler için internet bağlantısı gerekiyor.
Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı