Sosyal Medya Haberleri

En güzel Facebook profili nasıl yapılır?

facebook-mobile

Günümüzde en çok ziyaret edilen sosyal medya platformu Facebook üzerinde profillerini daha da güzel hale getirmek isteyenler bu adımları uyguluyor. 

Facebook üyeliği olmayan çok  az internet kullanıcısı kalmış durumda. Fakat çok az kişi profillerine önem gösteriyor. Milyonlarca kullanıcının buluştuğu Facebook üzerinde sizi tanımlayan profil sayfanızı daha iyi bir hale getirmek ister misiniz?

Öncelikle profilinizi daha profesyonel bir şekilde düzenleyerek daha düzgün görünmesini sağlarsınız. Bu da yeni kişilerin sizi ilk eklediklerinde size karşı olan bakış açışlarını direk olarak değiştirecektir. Bu nedenle özellikle iş hayatına atılmış kişiler için profil düzenlemesinin şart olduğunu söyleyebiliriz.

Profesyonel resimler koyun

Öncelikle profilinizde ki resimleri gözden geçirin en profesyonel şekilde çekilmiş resimleri kapak fotoğrafı ve profil resmi yapın. Düzgün çekilmemiş ve net olmayan bir resim profil resminizde oldukça sırıtacak ve kötü bir itibar bırakacaktır.

Kapak fotoğrafınızı doğa manzarası yapmanız oldukça sade, güzel ve bir o kadar da güvenilir görünecektir. Aynı zamanda uğraştığınız bir hobi ile ilgili resminizi profilinize koyarsanız yabancılar tarafından olumlu karşılanacaktır.

İş ile ilgili profesyonel fotoğraflarınızı mutlaka facebook üzerinde paylaşın veya albüm yapın. Bu sayede iş kimliğiniz daha net olarak otaya çıkacaktır. 

Oyun Haberleri
1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı