Mobil

iPhone 6 ve iPhone 5S karşılaşması

En çok merak edilen şeylerden bir tanesi olan iPhone 6 ile iPhone 5S’in yan yana getirilip karşılaştırılması. Bakalım aralarına ne farklar var. 

Bildiğiniz gibi iPhone 6 piyasaya çıkmadan pek çok değişik sızıntı resmi ve teknik özelliği çıkmış durumda. Özellikle nowhereelse.fr bu işin üstadı olmuş durumda ve sitesinin yayınladığı görseller devam ediyor diyebiliriz. Fakat bu kadar çok sızıntı görsel yayınlamaları onların sonunu da getirebilir. Çünkü sızıntılar doğru çıkmadığı taktirde ünlü sitenin gözden düşeceği bir gerçek. Fakat doğru çıkarsa da oldukça yükseleceklerdir.

Sie taradından yayınlanan en son sızıntı resimlere baktığımızda iPhone 6 ile iPhone 5S ‘in üst üste konulduğunu görüyoruz. Altta kalan iPhone 6 ‘nin 4.7 inç. ekran büyüklüğünün yanı sıra oldukça büyük olduğu fark ediliyor. Özellikle Android kullanıcılarının büyük ekranlı telefonlara alışkın olmaları onları iPhone ‘a yönlendirmesi bekleniyor. Zaten Apple‘ında satış taktiği olarak ekranı büyütmesinin esas amacı bu.

iPhone 6 ile iPhone 5S ‘in karşılaştırıldığı başka resimlere diğer sayfalardan ulaşabilirsiniz.

iphone-6-vs-iphone-5s-gorsel1

Oyun Haberleri
1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Apple daha bir kaç sene önce büyük ekranlı telefonlara karşı olduklarını açıklamıştı. Steve Jobs’un vefatından sonra

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı