Mobil

iPhone 6 ortaya mı çıktı

iphone-6-prototip

iPhone 6 olduğu söylenen yeni akıllı telefonun prototip versiyonları Çin sokaklarında görüldü. 

Apple yeni telefonları iPhone 6‘yı piyasaya sürmeden pek çok sızıntı bilgi çıkmış durumda. Alınan son haber ise Çin’de iPhone 6 prototipinin ortaya çıktığı. Yayınlanan görsellere baktığımızda ise bu telefonun iPhone 6’yı temsil edip etmediği gerçek olarak bilinmiyor.

Resimde bulunan 4.7 inç. ekran büyüklüğüne sahip olacak olan modelin prototipine baktığımızda tasarım olarak iPad Air‘a benzediğini görebiliyoruz. Fakat bir başka resimde ilginç bir şey görüyoruz. Suyun altına bırakılan bir iPhone 6! Evet eğer doğruysa iPhone 6 su ve toz geçirmez olacak. Fakat ne yazık ki bunun olup olmayacağını şimdilik kesin olarak bilemeyiz. Son zamanlarda Sony ve Samsung’un yeni nesil telefonlarının suya ve toza karşı dayanıklı olduğunu düşünecek olursak Apple’ında onlardan geri kalmak istememesi gayet mantıklı.

İşte Çin’den gelen o görseller;

iphone-6-prototip7

iphone-6-prototip8

Oyun Haberleri
1 2 3 4Sonraki sayfa
Etiketler
Daha Fazla Göster

Umut Uzunöz

Editör, Webmaster, Gamer, Wing-Chun çalışan, Geek, Kitap Kurdu, FRP delisi, Gıda Mühendisi, Kendini Geliştiren Kişi ... :)

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. bu kadar saçmalıkta olmaz ama insanları önce hipnoz ediyorlar sonra daha birinin borcunu bitirmeden diğerini almaya zorluyorlar. Eskiden ülkeler birbirini yağmalarmış şimdi global yağmalama var bu sefer doğal kaynakları değil insanların ceplerini sömürüyorlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı