Mobil

Amazon’dan iPhone Benzeri Bir Akıllı Telefon

E-Ticaretin pazarının lideri Amazon, Kindle tablet serisinden sonra kendi ismini taşıyan akıllı telefonuyla pazara girmeye hazırlanıyor. İlk görsel geldi…

bgr-amazon-smartphone-kindle-fire-phone

Elektronik ticaret alanında elde ettiği başarılardan sonra Kindle isimli cihazı ile tablet pazarına giren ve sunduğu özellikler ile bu pazarda başarı yakalayan Amazon, geçtiğimiz aylarda birde akıllı telefon üreteceğini duyurmuştu.

Son gelen bilgilere göre Amazon, kendi akıllı telefonu üzerinde çalışmaya başlamış hatta çalışmalarda sona gelinmiş gibi gözüküyor. BGR sitesinin hazırladığı habere göre telefonun 720p çözünürlüğünde 4,7 inç ekrana, 3D çekim özelliği olan 13 mp kameraya, Snapdragon 801 (AB) işlemciye, 2 GB RAM‘e ve 2000 ile 2400 mAH arasında bir bataryaya sahip olması bekleniyor.

iPhone Benzeri Bir Tasarıma Sahip 

BGR  sitesinin sızdırdığı görselden yola çıkarak söyleyebiliriz ki Amazon’un akıllı telefonu iPhone benzeri bir tasarıma sahip olacak. Henüz duyurusu gelmediği veya hakkında bir bilgi yayınlanmadığı için bu görselin bir kesinlik taşımadığını belirtelim. Son olarak cihazın arka yüzeyinin tamamen cam olacağı ve parmak hareketlerimiz ile kontrol edebileceğimiz söylentiler arasında yer alıyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı