MobilSizden Gelenler

Snapchat’e Spamlardan Bıktınız Mı ?

Snapchat kullanıcıları son günlerdeki ”spam” saldırılardan şikayetçi durumda. Bu durumdan kurtulmanın aslında basit bir yolu var. Nasıl mı ? Öğrenmek için yazıyı okumaya devam edin.

Snapchat

Akıllı telefonlardaki popüler uygulamalardan biri olan Snapchat, spam saldırılar altında kalmış durumda. Uygulama geliştiricilerinin blog adresi üzerinden özür dilemeleri de kullanıcıların ne kadar rahatsız olduklarının bir göstergesi. Fakat şirket; artan bu spam saldırılarının büyümekte olan bir servis olmanın getirdiği doğal bir sonuç olduğunu savunuyor. Kullanıcılar ise bu spam saldırılarının sebebi olarak geçtiğimiz günlerde internete sızan telefon numaraları kullanıcı isimlerini gösteriyor.

Peki Snapchat Profilimizi Spam Saldırılardan Nasıl Koruyabiliriz ?

Spam akışından rahatsız iseniz bundan kurtulmanın basit bir yöntemi mevcut. Öncelikle ekranın sağ üst köşesinde bulunan ayarlar sembolüne tıklıyoruz. Android cihaza sahipseniz eğer; Priviacy > Receive Snaps From > My friends seçeneklerini takip ederseniz sorun hallolacaktır. iOS kullanıcısıysanız; Who Can > My Friends seçeneklerini takip ederseniz yine sonuca ulaşmış olacaksınız. Böylelikle Snapchat profilinizde arkadaşlarınız dışında hiç kimse mesaj gönderemeyecek.

Snapchat’te spam gönderen kullanıcılar engellenebiliyor fakat bu kullanıcıları rapor edip geliştiricilere bildirmek ne yazık ki mümkün değil.İlerleyen günlerden Snapchat içn bir güncelleme yayınlanmasını bekliyoruz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok iyi oldu bu spamlardan bıkmıştım sürekli kaldır,sil acaba önemli mailmi geldi gibi düşüncelerimden kurtuldum teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı