Magazin Haberleri

Matrix 4’ten Bilgi Geldi! Keanu Reevves: ‘Geçmişe Gitmek Yok’

Geçen yıl duyurulan ve tüm sinemaseverlerin merakla beklediği Matrix 4’ten bilgiler gelmeye başladı. Keanu Reeves, kariyerinin en önemli filmlerinden olan Matrix serisinin son filmi için açıklamalarda bulundu.

Son yıllarda John Wick serisi ile akıllardan çıkmayan yetenekli oyuncu Matrix 4 hakkında bilgi sızdırdı. Yeniden Neo karakterine hayat verecek olan 56 yaşındaki oyuncu filmin yeni bir versiyon olduğunu ve geçmişin izlerini taşımayacağını belirtti.

Matrix serisinin yönetmenliğini yapan Wachowski kardeşler Matrix’in bir bilim kurgudan ziyade sevgiyi anlatan bir film olduğunu belirtmişlerdi. Yine Matrix 4’in yönetmen koltuğuna oturacak olan Lana Wachowski’den önceki serden ayrılacak, bambaşka bir film bekleniyor.

Bambaşka Bir Film

Bir talk show programına katılan Keanu Reeves ise bu düşünceleri doğrular nitelikte açıklamalarda bulundu. Sunucu ALex Jones’un Matrix Revolutions hakkında yaptığı yorum karşısında Reeves, spoiler vermek istemediğini söylerken, Neo karakterinin filmin sonunda çok da iyi bir yola girmediğini ancak geriye dönüşün olmayacağını ve ortaya çok farklı bir film çıkacağını dile getirdi.

Filmin çekimleri ise şu an için Almanya’nın Berlin kentinde devam ediyor. Filmin ise önceki 3 film ile bir bağlantısının olmayacağı netlik kazanmış durumda. Keanu Reeves’in açıklamaları sinefiller için birçok soruyu cevaplamış durumda.

Koronavirüs pandemisine rağmen çekimleri devam eden film setinde ise geniş koruma önlemleri dikkat çekiyor. Geçtiğimiz günlerde bu konuya dikkat çeken Reeves, çekimlerin etkilenmeden devam ettiğini ve koruma önlemlerinin alındığı belirtti.

Matrix serisi ilk çıktığı 1999 yılında adeta çığır açmıştı. Etkisini hala sürdüren film serisinin yıllar sonra gelen yeni filmi ise merakla bekleniyor. Reeeves’in yaptığı açıklamalardan sonra beklentiler saha da artmış durumda.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı