Magazin Haberleri

İsveçli yönetmen Ruben Östlund Sete Dönüyor

Son filmiyle 2017 yılında Altın Palmiye Ödülü’nü kazanan İsveçli yönetmen Ruben Östlund, yeni filmiyle sete dönüyor. Koronavirüsten dolayı ertelenen filmin çekimleri Yunanistan’da gerçekleşecek.

Yönetmen Ruben Östlund, son filmi olan Kare (The Square) ile 2017 senesinde Altın Palmiye’ yi kazanmıştı. İzleyicilere politik ve sosyal bir çerçeve sunan Kare filminin başrollerinde Elisabeth Moss, Dominic West ve Claes Bang aldı. Kare’nin getirdiği başarıdan bir süre sonra yeni film hazırlıkları için kolların sıvanmasına karşın korona virüsü nedeniyle çekimler iki kez ertelendi.

Yeni Film Issız Adada Geçiyor

Başrollerinde Woody Harrelson, Harris Dickinson ve Charlbi Dean’i gördüğümüz, The Triange of Sadness filmi için tekrar harekete geçildi. Yunanistan’ da çekilecek olan filmin sahnelerinin bir kısmı ise Stockholm’ da bulunan stüdyoda gerçekleştirildi. Issız bir adada geçecek olan The Triange of Sadness , bir grup zengin insanın hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Çekimlerine başlanan yapım, Ruben Östlund’ un tamamen İngilizce çekeceği ilk filmi olma özelliğini taşıyor. Altyazı Sinema Dergisi’ nden alınan bilgilere göre yönetmenin en büyük bütçeli filminin de The Triange of Sadness olduğu da öğrenildi. Cannes Film Festivali’nin gediklisi olarak gösterilen Östlund’un yeni filminin gösterim yeri ise pandemi nedeniyle hala belirsiz.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı