Donanım

BTM Girişimleri Pandemi Sürecinde de Durmadı… Geliştirilen Uygulamalar Sayesinde Evde Güzelleşmek Mümkün

Adından başarılı girişimleri ile sıkça söz ettiren Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), pandemi döneminde de hız kesmeden çalışmalarını sürdürdü. BTM girişimlerinin şu zamana kadar aldığı yatırım miktarının 100 milyon lira değerlemenin üzerine çıktığı öğrenildi. Geliştirdikleri dijital güzellik asistanı olarak hizmet veren Meloknows ise ilk yatırımını Alesta’ dan aldı.

Aldığı Yatırımlar Rekor Kırdı

Ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaçlayan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM), koronavirüs günlerinde yüzleri güldürecek haberler verdi. Yenilikçi iş fikirlerini ticarileştirerek hayata geçiren girişimciler, aldıkları yatırımlarla dikkat çekti. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın sürecinde pek çok sektör ekonomik anlamda daralmaya girerek ciddi sıkıntılar yaşarken BTM’ nin aldığı değerlendirme 100 milyon TL’nin üzerine çıktı. Bununla birlikte BTM girişimcilerinin şu zamana kadar gerçekleştirdiği satışların ise 55 milyon lirayı geçtiği öğrenildi.

Evde Güzelleşin!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ nin yürüttüğü çalışmalar Türkiye’ de bir ilke imza attı. Meloknows uygulaması, kişisel güzellik ve bakım hizmetini evde sunmayı sağlayacak şekilde tasarlandı. Bu konuda Türkiye’de yapılmış ilk teknolojik girişim olma özelliğine sahip uygulama, hem pc üzerinden hem de mobil üzerinden kullanılabilecek. MeloKnows, MeloKnows.com ve MELO mobil ile kullanıcılara istedikleri yer ve zamanda kişisel bakım ve güzellik hizmeti alabilmeleri imkanı sağlanıyor. İlk yatırımını Alesta’dan alan dijital güzellik asistanı uygulaması özellikle kadın kullanıcıların ilgisini çekeceğe benziyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı