Mobil

Pandemi Sürecinde SunExpress Mobille Temassız Uçuş

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle pek çok alanda temassız işlemi hayata geçirecek çalışmalar başladı. Havayolu sektörü de bu gelişmelerden geri kalmayarak temassız uçuş yöntemini hayata geçirdi.

SunExpress, güncellediği mobil uygulaması sayesinde misafirlerinin güvenli bir uçuş yapmasını amaçlıyor. Pandemi koşullarına uygun şekilde güncellenen uygulama ile misafirler temassız bir şekilde ihtiyaçları olan her şeye yolculuk sırasında ulaşabilecekler. Yolculara uçuş sırasında güvenli bir yolculuk geçirmelerini vadeden mobil uygulamanın kullanımı da oldukça kolay…

Güvenli ve Eğlenceli Uçuş

Havayolu şirketi tarafından yapılan bilgilendirmede, SunExpress mobil uygulaması ile yolcuların rezervasyonlarını kontrol ederek, anlık gelişmeler hakkında bilgi almaları mümkün olacak. Rezervasyonlarını kolaylıkla kontrol edebilen kullanıılar ayrıca biniş işlemini de temassız gerçekleştirebilecekler. SunExpress ile mobil kartlarını görüntüleyerek sıfır temasla uçağa geçiş yapabilecekler.

Uygulamanın sunduğu kolaylıklar bunlarla da sınırlı kalmıyor. Rezervasyon ve biniş işlemlerinde sağladığı avantajların yanında yemek siparişi, koltuk tercihi, bagaj işlemi gibi pek çok alanda da misafirlere yolculuk esnasında pek çok kolaylık vadediyor. Ek bagaj ve online check-in gibi işlemleri yönetmenin yanı sıra bu uygulama ile eğlenmekte mümkün… Uçuşu keyifli hale getirmek için uçak içi eğlence sistemine uygulama ile bağlanarak seçili filmlere, müzik listesine, popüler televizyon programlarına, gazete-dergilere ulaşım sağlanabiliyor. Seyir haritasını da takip edebildikleri uygulama sayesinde kullanıcıları hem güvenli hem de eğlenceli bir yolculuk bekliyor olacak.

Uygulamayı kullanarak temassız ve keyifli uçuş gerçekleştirmek isteyen müşteriler, IOS ve Android işletim sistemine sahip olan tüm akıllı telefon modelleri ile SunExpress mobili indirebilirler.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı