Magazin Haberleri

Netflix Beren Saat’i Kırmadı Atiye’nin Yayın Günü Değişti

Başrollerini Mehmet Günsur ve Beren Saat’in paylaştığı Atiye dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyordu. 11 Eylül’de izleyicilerle buluşacağı düşünülen dizinin yayın tarihi, Beren Saat’in isteği ile değiştirildi. Perşembe gününün uğuruna inan oyuncu Saat’ in talebi ile Atiye dizisinin ikinci sezonu 10 Eylül Cuma günü izleyicilerle buluşacak.

Atiye Dizisinin Yayın Gününde Değişiklik

Yabancı içeriklerinin yanı sıra son zamanlarda yerli yapımlarla da beğeni toplayan Netflix, orijinal yapımlarının Cuma günleri yayınladığı biliniyor. Yalnızca yabancı değil kendine ait olan yerli içeriklerin de izleyicilerle buluşma gününü tercihen Cuma olarak belirleyen Netflix platformu Atiye dizisi için bir istisna yaptı. Platform, iddialara göre Beren Saat’i kırmadı ve Netflix orijinal dizisi olan Atiye’nin yayın günü Perşembe olarak belirledi.

Beren Saat’in Perşembe Uğuru

Netflix Türkiye orijinal dizisi olan Atiye, yayınlandığı ilk sezonuyla birlikte oldukça ilgi görmüştü. Takipçiler yeni sezonun ne zaman başlayacağını merakla beklerken Beren Saat’ten yayın gününün değişikliği üzerine bir talep geldi. Hatırla Sevgili, Aşk-ı Memnu gibi dizilerle adından sıkça söz ettiren Saat’in Perşembe günün uğuruna inandığı için totem yaptığı iddia edildi. Oyuncunun yer aldığı son dört projenin de yayınlanma gününün Perşembe olmasının bu inancı üzerinde etkili olduğu düşünülüyor. Netflix Türkiye’ye yeni sezonda katılan Hakan Muhafız ve Aşk 101 gibi yerli dizlerin beraberinde yeni gününde Atiye ikinci sezonu ile birlikte izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı