Oyun Haberleri

İşte Altın Kaplama PlayStation 5’in Ön Sipariş Fiyatları

Japon teknoloji devi Sony, henüz yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5’in fiyatlarına dair bir açıklamada bulunmadı. Ancak özel tasarım PlayStation 5’lerin fiyatları ortaya çıktı. Bu bilgiye göre alın kaplama PlayStation 5’in başlangıç fiyatı 7.999 sterlin olacak.

Kasım ayında PlayStation 5’i kullanıcılarına sunması beklenen şirket, yeni nesil oyun konsolunun donanım özelliklerini, tasarımına dair detayları ve konsolla birlikte hangi oyunların geleceğine dair birçok ayrıntıyı paylaştı. Fakat PlayStation ile ilgili en çok merak edilen fiyat bilgisi hala bilinmiyor.

Yeni nesil PlayStation donanım özellikleri ile dikkat çekiyor. Deneysel bir tasarıma sahip olacağı, kontrolcüsü ve çıkacak oyunları da biliniyor. Hatta biri dijital diğeri sürücülü olacak şekilde iki seçeneği olacağı da kullanıcılar tarafından biliniyor. Fakat yeni nesil oyun konsolunun fiyatı hala açıklanmış değil. Tabi bu fiyatların açıklanmaması durumu altın kaplama PlayStation 5’in fiyatının açıklanmasına engel teşkil etmiyor.

Truly Exquisite adındaki şirket, altın kaplama PlayStation 5’in ön siparişlerini almaya başlayacağını duyurdu. Üstelik altın kaplama PlayStation 5’lerin satış fiyatları da ortaya çıktı. Buna göre altın kaplama PlayStation 5’lerin fiyatları şöyle olacak:

24K Gold Digital PlayStation 5: 7.999 sterlin
18K Rose Gold Digital PlayStation 5: 8.099 sterlin
Platinium Digital PlayStation 5: 8.199 sterlin
24K Gold Disc PlayStation 5: 8.099 sterlin
18K Rose Gold Disc PlayStation 5: 8.1999 sterlin
Platinium Disc PlayStation 5: 8.299 sterlin
PlayStation 5 kontrolcüsü: 649 sterlin
PlayStation 5 kulaklık: 399 sterlin

Truly Exquisite şirketinin verdiği bilgilere göre bu ürünler sınırlı sayıda ve 250 adet olacak. Fiyata dahil olan ürünler ise şu şekilde: 1 adet PlayStation 5 konsolu, 2 adet DualSense kontrolcüsü ve 1 adet 3D Pulse kulaklık.

 

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı