Mobil

Herkesin Sevdiği O WhatsApp Özelliği Geri Geliyor

2018 yılında gelen bir güncelleme ile aniden kaldırılan bir WhatsApp özelliğinin yakın bir zamanda geri dönmesi bekleniyor. Şirketin yazılımcıları bunun için çalışmalara başlamış durumda.

Tüm dünyada en popüler ve en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak bilinen WhatsApp, yer yer yaşadığı sorunlar ile haberlere konu olurken bu sefer yeni bir güncelleme gündem oldu. En çok kullanılan mesajlaşma uygulaması, 2018 yılında ani bir karar vermiş ve arşiv mesajları tatil modu özelliğini kullanımdan kaldırmıştı. Bu özellik yakın bir zamanda yeniden kullanıcıların hizmetine sunulabilir. Fakat bu kez ilgili özelliğin eskisi gibi değil yerine daha güncel ve eklentili bir halinin olacağı tahmin ediliyor.

Sevilen Whatsapp Özelliği Geri Geliyor!

Dünyada kendine en çok kullanıcı bulan ve haberleşme uygulamaları arasında tartışmasız en çok kullanıcılı uygulama olan WhatsApp, bu konuda liderlik koltuğunda oturuyor. Yaklaşık 11 yıldır hayatımızın bir parçası olan WhatsApp, ara ara kullanıcılarına problem yaşatsada genel olarak herkesçe seviliyor. Gerçi son yıllarda ortaya çıkan Telegram’ın atağını görmezden gelmek olmaz. Fakat yine de Telegram, WhatsApp kullanıcılarını tam anlamı ile kendine çekebilmiş değil. Rusya kökenli bir uygulama olan Telegram’ın, WhatsApp’ı yakalayabilmesi için daha çok uzun bir süre gerekecek gibi görünüyor.

Sürekli olarak yayınladığı güncellemeler ile kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışan ve çıkardığı yeniliklerle gündemde olan WhatsApp, 2018 yılında kendi kararı ile kaldırdığı bir özelliği tekrar kullanıma sunmaya hazırlanıyor. Bu özelliğe ek olarak yeni detaylar da gelecek gibi. Bu sayede WhatsApp kullanıcıları eğer istiyorlarsa arşivledikleri mesajlardan bildirim almayı engelleyebiliyor olacak. Ancak engellemeye rağmen atılan mesaj hiçbir şekilde kaybolmayacak ve arşivde kalmaya devam edecek.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı