Mobil

Xiaomi Redmi Note 10 Tasarımı Sızdırıldı!

Gelecek günlerde piyasaya sunulması beklenen Xiaomi Redmi Note 10’a dair hem tasarım hem de bazı özellikler ile ilgili bilgiler sızdırıldı. İşte telefona dair tüm detaylar…

Akıllı cep telefon pazarına 10 yıl önce giren ve sektörün önemli üyelerinden biri olmayı başaran Xiaomi orta segment cep telefonu piyasası için önemli cihazlar üretmeyi sürdürüyor. Redmi ismi altından fiyat ve performans anlamında oldukça başarılı işler ortaya koyan Çinli teknoloji devinin ara vermeye hiç niyeti yok. Gelecek gün ya da haftalarda piyasaya giriş yapması beklenen bir Redmi modeli için daha şimdiden bazı detaylar ortaya çıkmaya başladı bile. Bu bilgilere bakılırsa Xiaomi Redmi Note 10’un tasarımı ve özellikleri hakkında bazı detaylara vakıf olabileceğiz.

Xiaomi Redmi Note 10’a dair tasarımla ilgili en önemli bilgi şu ki, arka kısmın herhangi bir köşesinde değil aksine kapağı ortalayan kamera yapısı… Burada kare ya da dikdörtgen değil bir daire içine konumlandırılmış 3 farklı kamera sensörünü görüyoruz. Hatta sızdırılan bilgilere bakılırsa ana kamera 48 MP olacak. Diğer sensörler ile ilgili olarak ise henüz mevcut bir bilgi ya da sızıntı yok. Ön kısma bakacak olursak sol üst kısma yerleştirilen bir deliklik bir tasarım görünüyor. Ön kamera yani selfie kamerasının çözünürlüğüne dair bilinen bir detay bulunmuyor.

Xiaomi Redmi Note 10’un tasarımına dair bilinen veriler şimdilik bu kadar. Tabi bir de telefonun donanım özelliklerine dair ufak tefek tüyolar mevcut. Bu bilgilere bakılırsa Xiaomi Redmi Note 10 Qualcomm şirketi tarafından üretilen Snapdragon 765G işlemciden güç alıyor olacak. Hatırlarsanız bu modelle ilgili MediaTek Dimensity 820 yonga setinin kullanılacağı iddiaları ortalarda dolaşıyordu. Cihazın RAM kapasitesi hakkındaki iddia 8 GB olacağı yönünde. İlerleyen günlerde Xiaomi Redmi Note 10 modeli hakkında çok daha fazla sızıntı haber olacak gibi duruyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı