Mobil

İşte Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri Ve Fiyatı!

Samsung, Fit 2 akıllı bileklik modelini kullanıcıların beğenisine sundu. Samsung Galaxy Fit 2 akıllı bileklik, birinci nesle göre daha büyük bir ekran ve daha uzun bir kullanım süresi vadediyor.

İşte Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, geçtiğimiz yıl tanıttığı giyilebilir cihaz olan Galaxy Fit, bu pazarda önemli bir satış başarısı yakalamış ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmişti. Bu başarıyı sürdürmek isteyen Güney Koreli teknoloji devi daha büyük bir ekran ve daha uzun kullanım süresi sunan yeni nesil giyilebilir teknoloji Samsung Galaxy Fit 2’yi duyurdu.

Samsung Galaxy Fit 2 Özellikleri Ve Fiyatı

Galaxy Fit 2 akıllı bilekliğin ekranı 1.1 inçlik bir ekrana sahip ve dokunmatik ekran tabi ki alıştığımız Amoled ekrana sahip. Daha büyük bir kullanım alanı sunan Samsung Galax Fit 2 modelinin 70 civarında farklı saat teması sunduğunu da belirtelim. Aynı zamanda cihazın bu farklı temalarının bazıları özelleştirilebiliyor.

Fitness değerlerini takip eden Samsung Galaxy Fit 2, kullanıcının nabzını ölçebiliyor ve uyku kalitesinin de ölçümünü gerçekleştiriyor. Herhangi bir ayar yapmadan otomatik olarak 5 farklı spor türünü test eden Samsung Galaxy Fit 2, 90’a yakın aktivite türünü de manuel olarak okuyabilir.

IP68 koruma sınıfı ile su altında kullanılması mümkün olan Samsung Galaxy Fit 2 15 günlük kullanım süresi sunuyor ve bu da kullanıcıları oldukça memnun ediyor. Önceki nesilde bir haftalık bir kullanım ömrü sunulmaktaydı. Samsung Galaxy Fit 2 için Samsung’un belirlediği fiyat 46.76 Euro. Satışa sunulacağı tarih ise tam belli olmamakla birlikte ürünün Ekim ayında raflarda yer alması bekleniyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı