Mobil

Yakın Gelecekte WhatsApp’a Gelecek Yeni Özellikler

Mesajlaşma uygulamalarının en popüleri olan ve sektörün devi konumunda bulunan WhasApp’a yakın bir gelecekte eklenmesi beklenen özellikler hakkında detaylar haberimizde…

WhatsApp’ın geliştiricileri mesajlaşma uygulamasının popülerliğini sürdürmesi için çok yoğun çalışmalar sürdürüyor. Tabi bu konuda gelecek olan yenilikler için fikir sahibi olabilmek adına WABetaInfo uzmanlarını takip etmek gerek. Çünkü gelecekteki güncellemeler ile sunulacak yenilikleri incelemekte son derece başarılılar. Beta testi katılımcılarına sunulmadan önce dahi yeni özellikleri fark etmek konusunda adeta üst seviyeyi yaşıyorlar.

Whatsapp’ta Daha Kolay Bir Depolama Yönetimi Olacak

WhatsApp, çok fazla alan kullanan bir uygulama değil fakat yaptığımız görüşmeler ile birlikte indirdiğimiz dosyalar tek olarak az yer kaplasa da kısa bir zamanda çok fazla birikme yaşanıyor. Tabi bunları silmek mümkün olsa da içlerinde işe yarayacak dosaların silinmesi de kaçınılmaz oluyor. Ancak yakın bir gelecekte WhatsApp bu sorunu çözmek adına yeni bir kontrol paneli sunmayı hedefliyor. Dolayısı ile bu dosyaları silmek, saklamak noktasında karar vermenize yardımcı olacak bir seçenek sunulacak.

Whatsapp’ta Sticker Araması Yapabileceksiniz

Her kullanıcının tarzı farklı. Özellikle Z kulağı ufak resim ve ifadeleri tercih ediyor. Fakat bunları filtrelemek zor ve bu durum aranılanın kolay bulunmasına engel oluyor. İşte WhatsApp, bunun için de kolay bir arama aracı getirecek. Böylelikle ifade ve küçük resimlerle kendinizi ifade etmeniz daha az zaman alır ve daha kolay olacak.

WhatsApp’tan Kameraya Daha Kolay Erişim

Bu özellikle birlikte kamerada istediğiniz bir anı daha kolay yakalamak ve WhatsApp üzerinde hızlı şekilde paylaşmak için kamera tuşunu bulmakta zorlananlarınızın ilgisini çekecek. WhatsApp, ikinci bir kamera kısayolunu ekleyecek ve böylelikle bu durumu sorun haline getirenler için bir kolaylık daha sunulmuş olacak.

Tabii bu yeniliklerin süresi belli değil ancak akın bir zamanda hayata geçeceği tahmin ediliyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı