Oyun Haberleri

Ubisoft’tan Oyunculara Büyük Sürpriz: Tom Clancy’s The Division Ücretsiz!

Ubisoft’tan kullanıcılarına efsane bir The Division müjdesi geldi. Ubisoft’un korona virüs salgınından çok daha vahim bir salgını yaşattığı oyun Tom Clancy’s The Division, PC oyuncuları için tamamen ücretsiz hale geldi.

Ücretsiz oyunlar son günlerin en çok karşımıza çıkan müjdelerinden biri oldu. Bilindiği üzere daha önce Epic Games Store, Steam, PlayStation gibi oyun dünyasının önemli figürleri birbiri ardına bedava oyun müjdelerini kullanıcıları ile paylaşmıştı. Şimdi ise Ubisoft sahne aldı ve 10 milyondan fazla kopyasının satıldığ tahmin edilen 135 lira değerindeki oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sundu. İşte o oyun: Tom Clancy’s The Division.

Tom Clancy’s The Division Uplay’de Ücretsiz Oldu

Ubisoft’un aldığı bu karar sonrasında The Division PC oyunları için tamamen ücretsiz, yani bedava oldu. Yalnız, oyunun DLC içermeyen herhangi bir eklentisi olmayan standart versiyondan bahsediyoruz. Çünkü ücretsiz olan kısım burası. Şayet ek paket isterseniz yine ücret ödemeniz gerekecektir. 135 liradan satışa sunulan oyun, şu an itibari ile Uplay’den ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ancak elinizi çabuk tutmalısınız.

Ücretsiz The Division İçin Zaman Daralıyor

Oyunun ücretsiz olarak kalacağı süre önceden belirlenmiş durumda. The Division 8 Eylül Saat 10.00’a kadar ücretsiz olarak edinilebilecek. The Division’ı oyun kütüphanenize indirdiğinizde sonsuza dek ya da silene kadar oynayabileceksiniz. Ancak 8 Eylül’e kadar oyunu edinmeye bakın. Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz…

Öte yandan son günlerde birbiri ardına açıklanan ücretsiz oyunların takibini yapmak önemli hale geldi. Bununla ilgili olarak oyunlarla ilgili forumları, siteleri, haber yayıncılarını takip etmek sizlerin de bu oyunlar hakkında bilgi almanızı ve kütüphanenizi ücretsiz oyunlarla zenginleştirmenizi sağlayacaktır. Takipte kalın…

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı