Donanım

Samsung’tan Üç Ürünü Aynı Anda Şarj Edebilen Yeni Cihaz: Trio

Samsung’tan bir yenilik daha! Aynı anda tam üç ürünü şarj edebilen kablosuz şarj cihazı Trio, açıklandı.

Teknoloji devi Samsung, yeni kablosuz şarj cihazı Trio’yu açıkladı. Qi standart desteği sayesinde başka markaların ürünlerini de şarj edebilecek olan cihaz, aynı anda üç farklı ürün şarj edebiliyor. Ürünü duyuran Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Trio’nun çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Bugün düzenlenen bir etkinlik ile tüketici elektroniği ürün gamına yeni bazı ürünler ekleyen Samsung, piyasanın en uzun 5G’li cihazı olması beklenen Galaxy A42 5G ve Galaxy Fit 2’nin yanı sıra yeni bir kablosuz şarj cihazı daha tanıttı. Samsung’un Trio adını verdiği yeni nesil kablosuz şarj cihazı, aynı anda üç cihazı şarj ediyor olacak.

Son dönemlerde iyiden iyiye popülerleşen kablosuz şarj teknolojileri sınırları zorluyor. Bugün bazı otomobil marke ve modelleri bile cihazların kablosuz şekilde şarj edilmesini sağlayan ekipmanlarını araçlarında müşterilerine sunuyorlar. Bu gerçeğin farkında ve öncülerinden olan Samsung, Trio ile kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha iyi şekilde karşılamayı hedefliyor. Peki Samsung’un yeni kablosuz şarj cihazı Trio, kullanıcılara neler sunacak?

Samsung’un yeni şarj cihazının en etkileyici olan özelliği, Qi şarj standardına uygun olarak üretilmesi. Bu ne demek? Yani bu ürün sadece Samsung cihazları değil diğer markaların ürünlerini de şarj edebilecek. Bunun yanında cihaz üç ürünü yan yana koysanız dahi yeterli olacak ve ürünleri aynı anda şarj edecek. Samsung, Trio’nun bu üçlü tasarımını, Galaxy Note20 Ultra, Galaxy Buds Live ve Galaxy Watch 3’ü aynı anda şarj ederken ortaya koymuş bulunuyor.

Samsung’un açıklamasında Trio’nun piyasaya çıkış tarihi ile ilgili bilgi verilmese de cihazın fiyatı şimdiden belli oldu. Trio’nun bedeli yaklaşık 99 Euro olacak. Türkiye için 870 lira artı vergiler olarak düşünebileceğimiz bu fiyat, ülkemizdeki tüketicileri pek memnun etmese de teknoloji tutkunlarını oldukça mutlu edecek gibi.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı