Magazin Haberleri

Çağatay Ulusoy’un ‘Menajerimi Ara’ Dizisindeki İmajı Olay Oldu

Star Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan yeni dizilerden ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümdeki büyük sürpriz ise yeni imajı ile Çağatay Ulusoy oldu. Yakışıklı oyuncu, dizinin üçüncü bölümünde kendi kimliği ile kendini canlandıracak.

Oyuncuların ve menajerlerinin hayatlarını hem gerçek hayattaki üzere hem de eğlenceli bir dil ile anlatan Ay Yapım’ın iddialı dizisi ‘Menajerimi Ara’ her yeni bölümde sürpriz bir ünlü oyuncuyu konuk edecek. Dizinin bu haftaki sürpriz konuğu ise Çağatay Ulusoy oldu. İkinci bölümden hemen sonra gelen tanıtım fragmanında gözlerden uzak bir yaşam sürmeye gayret eden Çağatay Ulusoy’un dizi içindeki hikayesi ve anlattığı şeyler çok konuşulacak gibi duruyor.

Kendisini İnzivaya Çekecek

Üçüncü bölüm fragmanının sonunda görünen Çağatay Ulusoy, dizinin yeni beölümü için özel bir sahne ile ekrana gelecek. Senaryonun gereğine göre Çağatay Ulusoy, Fransız ortağı olan bir filme tam başlamak üzere iken kendini inzivaya çeken ve yerini kimsenin bilmediği kulübesine kapanan ünlü oyuncu olacak. Bu rol için sahip olduğu imaj ise Çağatay Ulusoy’u bugünün en çok konuşulanları arasına soktu bile.

Çağatay Ulusoy’un bu hali, Canan Ergüder’in canlandırdığı menajeri Feris’e ve onun asistanı Dicle’ye oldukça zor anlar yaşatacak. Ortadan bir anda kaybolan ve kendisine ulaşılamaz hale gelen ünlü ismi aramak ve bulmak için Dicle’nin çabalarına şahitlik edeceğiz bu bölümde. Ayrıca Çağatay Ulusoy, bir anda şöhret olan ve yolun başında olan Barış’a (Deniz Can Aktaş) sektörün altın tüyolarını ve tavsiyelerini verecek.

Başrollerini, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun paylaştığı ‘Menajerimi Ara’nın senaryosu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak’ın kaleminden çıkıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstleniyor.

Oyun Haberleri
Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı