Yayın akışı

Yeni Güncelleme Geliyor! Tesla Otomobiller Keçi Gibi ‘Meleyebilecek’!

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter üzerinden otomobilleriyle ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda araçlara gelecek yeni özelliklerden bahseden CEO, özellikle de otonom sürüş sistemine gelecek yeniliklerle tüketicileri etkilemeyi başardı.

Otomobil sektörüne yaptığı kazanımlarla sektörün geleceğini değiştirmeyi başaran Tesla, son dönemlerin en popüler üreticilerinden bir tanesi haline geldi. Elektrik motorlu yapılara ve otonom sürüş teknolojilerine sahip olan araçlar, bugün pek çok kişinin hayali olmuş durumda. Tesla kurucusu Elon Musk tarafından yapılan son açıklamalar, otomobillerin yaklaşmakta olan bazı yeni özelliklerini ortaya koyuyor. 

Elon Musk tarafından açıklamalara göre Tesla otomobiller, ilerleyen dönemlerde çok ilginç bir özelliğe sahip olacak. Bu özellikle birlikte Tesla otomobiller, bir keçi gibi “meleyecek“. Tesla, araçlarının korna sesini bu şekilde değiştirecek. Ancak Elon Musk, bir yıl öncesine kadar piyasaya sürülen otomobillerde dışarı ses veren bir hoparlör olmadığını, haliyle bu özelliğin sadece daha yeni araçlarda kullanılabileceğini söyledi. Ayrıca meleme sesi kullanıcılar tarafından da değiştirilebilecek.

Elon Musk tarafından yapılan açıklamalara göre Tesla markalı araçlar, ilerleyen dönemlerde çok daha gelişmiş bir yapıya sahip olacaklar. Ayrıca bu araçlara kazandırılacak yeni özellikler, otonom sürüş konforunu çok daha ileri noktalara taşıyacak. Dilerseniz hemen, Tesla otomobillere gelecek olan yeni özelliklere yakından bakalım.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı