Yayın akışı

2021’de Yeni Bir The Exorcist Filmi Geliyor!

Korku filmi konusunda sürekli yeni beklentiler karşımıza çıkıyor. Hayata dair geniş beklentiler ve güncel seçenekler hepimizi ön plana çıkarıyor. Bu yüzden de zaman kaybetmeyin ve size dair her bir yeniliği buradan organize etmeye başlayalım. Gecikmeyin ve farklı yaklaşımlarla gelin yeni film seçeneklerine göz atın.

Deadline’ın haberine göre Morgan Creek Entertainment yeni bir The Exorcist filmi üzerinde çalışmalara başladı. 2021’de vizyona girmesi beklenen film hakkında şimdilik neredeyse hiçbir detay bulunmuyor.

Korku filmleri genel olarak spesifik bir kitleye hitap eden ve gişede büyük başarılar elde etmeyen yapımlar olsa da özellikle son birkaç yıldır karşımıza çıkan standartların üstünde kaliteli yapımlar, korku filmlerinin de büyük gişe hasılatları elde edebileceğini göstermiş oldu.

Bazı korku filmlerinin gişede takdir edilesi başarılar elde etmiş olması, bazı klasik yapımların da beyaz perdeye dönüşüne önayak oluyor. Deadline tarafından aktarılan bilgilere göre ilk kez 47 yıl önce (1973) karşımıza çıkan The Exorcist, gelecek yıl yeni bir filmle beyaz perdede yerini alacak.

Şu an için yeni The Exorcist ile ilgili bilgilerin söylentilerden ibaret olduğunu ifade edebiliriz. Zira filmin yönetmeni, başrol oyuncusu ve daha pek çok detay bilinmiyor. Bununla birlikte bilinen ‘şeyler’ arasında yeni The Exorcist filminin yapımcısının, 2004 yılında vizyona giren son The Exorcist filminin yapımcısı da olan Morgan Creek Entertainment olacağı yer alıyor.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı