İnternet

YouTube Karanlık Mod Nasıl Açılır, Nasıl Görünüyor?

Youtube üzerinde insanların beklentilerine cevap veren ve bu süreçlerde çok daha fazlasını karşımıza çıkaran bir yapı ile sizlere merhaba diyoruz. Malumunuz Youtube üzerinde görsel destekler ve hikayeler hepimizi etkiliyor ve bu sayede çok daha fazla kişiye erişmiş ve ulaşmış oluyoruz. Peki ama Youtube üzerinde hikayeler nasıl karşımıza çıkar ve nelerle karşılaşmış oluruz? Gelin bir de buna göz atalım.

Uzun zamandır pek çok sosyal medya platformunda ve mobil cihazda kullanılmaya başlanan karanlık mod artık YouTube’da var. Kullanmak için her işletim sisteminde farklı bir işlem yapmak gerekiyor. Sizin için YouTube gece modu nasıl açılır sorusunu yanıtladık ve nasıl görünüyor diye merak edenler için örnek görseller paylaştık.

Mobil cihazlarımızla ve sosyal medya platformları ile geçirdiğimiz süre arttıkça sağlığımız için yeni özellikler gelmesi gerekti. Bu özelliklerden biri de karanlık mod, gece modu ya da karanlık tema olarak isimlendirilen koyu renk arayüz. YouTube gece modu yakın zamanda tüm cihazlarda kullanılmaya başladı. YouTube gece modu kullanmak için her işletim sisteminde farklı işlemler yapmak gerekiyor.

Elbette, bu işlemlerden hiçbiri o kadar karmaşık değil. YouTube gece modu için ayarlarda yapacağınız küçük bir değişiklik yeterli olacaktır. Böylece karanlık ya da ışığın görece az olduğu ortamlarda göz yorgunluğunu minimuma indirebilirsiniz. Sizin için YouTube gece modu nasıl açılır sorusunu yanıtladık, uygulayabileceğiniz yöntemleri anlattık ve nasıl görünüyor diye merak edenler için örnek görseller paylaştık.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı