Yayın akışı

En Popüler Oyuncu Koltuğu Markaları

Oyuncu koltuğu markaları özellikle son yıllardaki artan pc oyuncusunun ilgisini çekiyor. Alışverişlerinize oyuncu koltuklarını da dahil etmek istiyorsanız, küçük çerçeveler ve büyük çerçevelerden tutun da yüksek bütçeli olanlara kadar pek çok ürün karşımıza çıkıyor. Aslında bu ürünler için seçenekler çok farklı diyebiliriz.

Bir oyuncu koltuğunda standart bir yapı elbetteki olmuyor. Standart bir ofis koltuğunu belki de dünyanın en iddialı oyuncu koltuğuna dönüştüren detaylara bakacak olursak, bir koltuğun vücudunuzu sarması çok önemlidir diyebiliriz. Tipik koltuklar genellikle boyun ağrısı yaratıyor ve sizleri yıpratan türden oluyor.

Eğilmeler ve bununla ilgili kaynaklı sıkıntılar gibi pek çok seçenek karşımıza çıkıyor. Oyuncu koltuğu markaları kendini her zaman için önemli ölçüde sunmaktadır. FPS sonrası yüksek sıkıntı ve benzeri durumlarda dahi sağlamlığını koruyabilecek bir oyuncu koltuğu gerekli. Peki ama bu konuda yapılacak olan seçimler neye göre karşımıza çıkıyor? Gelin biraz da bu konuları konuşalım.

En iyi modeller aslında derinlik ile katman farkıyla karşımıza çıkıyor. Koltuk derinliğini değiştirmekten tutun da, aşağı indirmeye, sırtını yatırmaya ve kol dayama detaylarının yüksekliğini ayarlamaya kadar izin veren özel koltuk tasarımları bulunuyor. Bu sayede klavyenizden uzaklaşırken bile farenize uyumlu bir koltuk ile karşı karşıya gelmiş oluyorsunuz.

Oyuncu koltuğu markaları hangi fiyatlarda karşımıza çıkıyor?

En iyi koltuk için tercih yaparken nelere dikkat etmek gerekiyor ve popüler markalar neler oluyor? Gelin biraz da ona göz atalım.

1- Secbetlab Omega

Kendisi 2019 yılının en iyi oyuncu koltuğu seçilmiş. Yarış koltuğu olarak 165 derece eğimle sunulan bu ürünün ağırlık kapasitesi 108 KG olarak ön plana çıkıyor. Ürünün kendi ağırlığı ise 30 KG olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün kol dayama yerleri çok iddialı ve diğer bütün seçenekleri kendi içinde ön plana çıkarılıyor.

2- Respawn 200

Yarış koltuğu konusunda önemli bir ürün yapısı olarak ön plana çıkarılan bu ürün 130 derecelik eğimle sunuluyor. 23 kg yapıda sunulan bu ürün fiyat olarak da makul şekilde sunuluyor. Tercihlerinize göre hem etkili hem de yenilikçi bir yapıda karşımıza çıkan bu ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Bir iki gün sonra sertliğinin tamamen size uygun şekilde ön plana çıkacağı bu ürün için tek bir tıklama ön plana çıkıyor.

3 – DXRacer Classic Series

Biraz daha büyük bir koltuk olarak karşımıza çıkan bu koltuk, tasarım olarak kendine has bir yapıda ilerliyor. Genel olarak sert ve büyük boy koltuk isteyenler için özel bir ürün olan bu ürün için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır.

Eğer bir çocuk veya ortalamadan daha kısa bir insansanız, Arozzi size göre. Verona Junior’ın yarış tarzı sandalyesi, sadece 1,57 cm (5 feet, 2 inch) uzunluğundaki kişiler için üretildi. Bu da koltuk kalıbının vücudunuzun oranlarına uyacağı anlamına gelir. Klavyeniz için yukarıya uzanmak zorunda kalmadan zemine ayaklarınızla dokunabilirsiniz

4 – NeueChair

Görsellikten uzak bir yapıda sunulan bu ürünler için kendine has bir yapıda çalışma sağlanıyor. Bu ürünler için en iyi ve ideal kullanımda performans sağlıyor diyebiliriz. NeuChair olarak karşımıza çıkarılan bütün bu seçenekler bize hizmet sunuyor. Hem ekonomik hem de ofis yapısı ile ortaya çıkarılıyor. Koltuk üretim olarak kendi içinde de geniş bir dilde hizmet yaratıyor. Bu yüzden iki parça halinde ürünün içeriğine ulaşabiliyorsunuz. Ofisler için rahat olan bu koltuk herkes için de etkili bir dilde sunuluyor.

Görsellik daha çok büyük koltuklarda ön plana çıkıyor. Genellikle oyunlarda rahat bir performans almak istiyorsanız ve oyuncu koltuğu markaları konusunda bir ihtiyaç halindeyseniz bu ürünler size bir yol gösterebilir.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı