Oyun Haberleri

FIFA 21 Ultimate Team Modu

Electronic Arts, FIFA 21 için yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan video, oyunun çok sevilen modu “Ultimate Team” ile ilgili detayları gözler önüne seriyor. Geliştirici ekip ayrıca bu modun neler sunacağına dair de önemli açıklamalarda bulundu. Video oyun sektörünün köklü isimlerinden Electronic Arts, son dönemlerde yaklaşmakta olan yeni futbol oyunu FIFA 21’e kilitlenmiş durumda.

Şirket, birkaç gün aralıklarla yeni oyunuyla ilgili açıklamalar yaparak oyuncuların heyecanını biraz daha artırmaya çalışıyor. Electronic Arts’ın FIFA 21’le ilgili son hamlesi, yeni bir tanıtım videosu oldu. Electronic Arts’ın FIFA 21 için yayınladığı yeni tanıtım videosu, oyun içerisinden bazı görüntüler sunuyor.

Bu görüntüler, FIFA 21 hayranlarının bu oyunun özellikle de “Ultimate Team” modundan neler bekleyebileceklerini açıkça gözler önüne seriyor. Ayrıca geliştirici ekip, FIFA 21’le ilgili yaptığı açıklamalarla da oyunla ilgili bazı detayları gün yüzüne çıkarıyor. Dilerseniz hemen, FIFA 21’in yeni açıklanan özelliklerine ve tanıtım videosuna yakından göz atalım.

FIFA hayranları, yeni oyunda Ultimate Team Topluluğu’na karşı yarışabilecekler. Bu yarış, oyuncuların destekledikleri takımlar üzerinden gerçekleşecek. Örneğin oyuncular, bu özellik sayesinde takımlarının puanlarına destek olacak, takımlarına özel hedeflere ulaşmaya çalışacak ve benzersiz ödüller kazanabilecekler.

FIFA 21 Ultimate Team’in etkileyici özelliklerinden bir tanesi de oyuncuların, bu modda yapılan canlı karşılaşmalara erişebilecek olmaları. Yani oyunseverler, diğer oyuncuların karşılaşmalarına dahil olup, destekledikleri takımın başka bir oyuncu tarafından nasıl yönetildiğini kontrol edebilecekler. Ancak bu özellik, karşılaşmanın tamamı için değil sadece bir bölümü için kullanılabilecek.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı