Sosyal Medya Haberleri

Aamir Khan Film Çekmek İçin Türkiye’ye Geliyor!

Dünyaca ünlü oyuncu Hint aktör Aamir Khan, Forrest Gump filminin uyarlaması için Türkiye’ye geliyor. Ünlü aktör ve yönetmen, ekim ayında Türkiye’Ye gelip filmin çekimlerini tamamlayacak. Hint sinemasının en ünlü isimlerinden biri olan aktör, yönetmen ve yapımcı Aamir Khan, 1994 ABD yapımı Forrest Gump’ın uyarlaması olacak “Laal Singh Chaddha”nın Covid-19 nedeniyle Hindistan’da yarıda kalan çekimlerinin Türkiye’de tamamlanacağı açıklandı. Bu durum herkes için heyecan uyandırıyor.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre, 2017’de yılının Ekim ayında Türkiye’de gösterime giren Süperstar filminin tanıtımı için bakanlığın konuğu olarak gelen Aamir Khan, gerçekleştirdiği ziyaret sırasında Türkiye’nin sinema alanında sunduğu olanaklar ve ülkenin geniş doğal plato potansiyelinden memnun kalmıştı. Hindistan’da salgının şu anda set olanaklarını olumsuz etkilemesi üzerine Aamir Khan, çekimleri devam eden Forrest Gump uyarlaması filmin kalan kısmını Türkiye’de çekmeye kadar verdi.

Oyunculuk konusunda oldukça başarılı örnekler veren Aamir Khan, kendine has bir tarza sahip ve bu tarz ile pek çok kişinin gönlünde taht kurmuş durumda. Kültür ve Turizm bakanlığının destekleriyle bu ay için Türkiye’ye ziyarette bulunacak olan Aamir Khan, çekim için bu konuyla ilgili bir seçenek sağlamak istiyor. En azından plato ve çalışmalar konusunda önemli bir çalışma ve beklenti yaratıyor diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı