Yayın akışı

Oyuncular için arka plan görselleri

Görsel konusunda birbirinden farklı çalışmalarla karşımıza çıkan pek çok site var. Oyuncuların bilgisayarında yer alan masa üstü ayarlarını bu sayede çok daha ileri derecede yapabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili seçimleri ve beklentileri çok daha şık bir yapıda incelemek adına güncel seçeneklerin tamamını kullanmaya başlayabilir ve kullanımların hepsine de yeni bir detay yaratabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin. Gelin bu görsellere birlikte göz atalım.

Bu görseller genellikle oyuncuların ruhuna hitap eden tarzda görseller olduğu için, arka planda da belirli bir yerde size moral ve motivasyon verecek türden görsellerdir. Zamana dair kendiniz için çok daha iyisini ve güçlüsünü ortaya çıkarırken kendinizle ilgili seçenekleri de rahatlıkla kullanabilir ve incelemeye başlayabilirsiniz diyebiliriz. Geç kalmayın ve farklı yaklaşımları da bu süreçlerle ilgili bütün hizmetleri incelemeye devam edin. Daha rahat, daha hızlı ve daha yenilikçi bir dilde organize edilen bütün seçimleri tek bir tıklama ile kullanabilirsiniz.

Oyunseverler için bir araya getirdiğimiz birbirinden harika oyun temalı duvar kağıtlarımızın beşincisi ile karşınızdayız. Siz de oyun oynamayı seviyor ve bilgisayarınızı da HD oyun duvar kağıtları ile donatmak istiyorsanız, aşağıdaki 25 adet görselden oluşan galerimize göz atabilirsiniz. Galerimizdeki yüksek çözünürlüklü oyun temalı duvar kağıtlarından istediğinize tıkladıktan sonra yeni ekran vasıtasıyla orijinal boyutunda açılan görsele sağ tıklayarak, “Farklı Kaydet” yapıp bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Galeri olarak eklediğimiz bu görsellere göz atarak, sizler de kendinizle ilgili yeni bir seçime odaklanabilir ve beklentilerinize bu tarzda bir yaklaşım sağlayabilirsiniz. Geç kalmayın ve hepsi için çok daha detaylı ve hızlı bir hizmet sunmaya başlayalım. Ne dersiniz bu konuyla ilgili olarak?

Görsellerin içerisinden size en çok hitap eden linki tıklayın ve bu sayede çok daha uyumlu fotolara erişmiş olun. 10 tane eklediğimiz bu yüksek kaliteli görseller ile birlikte sizler de oyuncular için en iyi duvar kağıtları listemize ulaşmış oluyorsunuz.

Wallpaper, Türkçesiyle “Duvar Kağıdı” olarak tanımlanan görsel dosyalardır. Wallpaper’lar işletim sistemlerinin ve masaüstü ara yüzüyle çalışmakta olan işletim sistemlerinin kullanıcıları tarafından özelleştirilebilmesi için meydana getirilmiş basit ve pratik çözümlerden biridir. Bilgisayardan tabletlere kadar ara yüz ile çalışan bilgisayar mantıklı cihazlar içerisinde bir Wallpaper kullanarak cihazınızı kendi istediğiniz gibi özelleştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

Wallper yapma ve değiştirme işlemleri

Windows bilgisayarlar ve Linux dağıtımları da başta olmak üzere birçok bilgisayar içerisinde bir görsel dosyaya sağ tıklama yaptığınızda bu görsel dosyasını duvar kağıdı olarak atamanız için bir seçeneğin yer aldığını göreceksinizdir. Aynı şekilde bir mobil cihaz ve tablet bilgisayar içerisinde de seçenekler menüsüne giriş yaptığınız takdirde görsel dosyayı wallpaper olarak atamanıza yardımcı olan bir seçeneğin yer aldığını göreceksinizdir. Bu seçenek ile seçtiğiniz resmi wallpaper yapabilirsiniz.

Bu şekilde yeni görseller ayarlayabilir ve güncel seçenekleri de kendinize göre en etkili yapılarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğlenceli ve yenilikçi bir dilde ilerleyen her bir farklılık ve ayrıcalık bizlere renk katacaktır.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı