Teknoloji Haberleri

AnTuTU Temmuz Ayının En İyi Telefonunu Açıkladı!

Temmuz ayında yapılan bir değerlendirme ile Temmuz ayının en iyi performans elde eden telefonuyla ilgili bir çalışma yapan şirket, bu konuyla ilgili kendine has bir yapıda karşımıza çıkıyor. Amiral gemisi ve orta seviyeli akıllı telefonlar için Temmuz ayı Android performansları açıklandı ve AnTuTu ile ilgili sonuçlar da çok fazla yapıda ilerlemeye başladı diyebiliriz.

Yapılan açıklamalardaki telefonlar 1 Temmuz ile 31 Temmuz 2020 arasındaki cihazları kapsıyor ve bu sayede çok daha fazla bir çalışma karşımıza çıkıyor. Listede en iyi performansları gösteren cihaz Oppo Find X2 Pro cihazı olurken, bu cihazla birlikte ikinci sırada Oppo Find X2 bulunuyor.

Sıralama bu şekilde ilerlerken 3. cihaz da K30 Pro oldu. Yapılan bu çalışmalar markanın en güçlü cihazlarla ilgili seçeneklerini ön plana çıkarıyor. Farklı tasarımlar ve farklı modeller ile karşımıza çıkarılan birbirinden farklı ürünler, hizmetler ve beklentiler hepimizle ilgili bir seçenek yaratıyor diyebiliriz. Bu yüzden zaman kaybetmeyin ve çözümlerin tamamını kendi içinde değerlendirmeye başlayın.

Aslında bu markaların ürünlerine bakınca geneli itibariyle belirli bir yapıda ilerlediğini görüyor ve bu süreçlerle büyütüyoruz bütün çalışmaları. Aşama aşama ve amaç amaç ilerleyen her bir yapıda karşımızda pek çok farklı seçenek organize bir şekilde ilerlemiş oluyor. AnTuTu yapılan bu testlerle ilgili puanları sıralarken, en yüksek puanları da kendi içinde ön plana çıkarıyor. Yani aslında özelliklere ve yapısal farklılıklara göre bir değişim ön plana çıkıyor diyebiliriz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı