Haberler

İddialı Bir Netflix Filmi Geliyor! Beyond Good & Evil!

Dedektif Pikaçu filmini yöneten Rob Letterman, yeni bir oyun serisine başlıyor ve bu seriye dair güncel bir seçenek oluşturuyor. Ekranlarda yayınlanacak olan yeni bir film haline gelmesi beklenen Beyond Googd & Evil için bir çalışma yapılıyor. Letterman şimdi de Ubisoft’un dikkat çeken yapımlarından biri olan Beyond Good & Evil’ı Netflix ekranlarında yayınlanacak bir film haline getirecek. The Hollywood Reporter’a göre film şu anda erken yapım aşamasında bulunuyor.

Gelen haberlere göre henüz filmin yapımı için çok erken bir aşamada bulunuyoruz. Her ne kadar Rob Letterman isminin projede yer alacağı kesinleşmiş olsa da geri kalan alanlarda pek çok eksiklik göze çarpıyor. Ubisoft Film & Televizyon’dan Jason Altman ve Margaret Boykin de serinin yapımcılığını üstlenecek. Senarist arayışları ise devam ediyor.

Oyunun hayranları, 2007 yılından bu yana bir Beyond Good & Evil 2 bekliyor olsa da Ubisoft’un konuyla ilgili resmi bir açıklama yapması 2017 yılını bulmuştu. O zamandan bu yana da oyunun geliştirilmesi konusunda çok bir bilgi paylaşılmadı.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı