Teknoloji Haberleri

Google Haritalara Bazıları İçin Can Sıkan Bir Özellik Geldi!

Google Haritalar uygulaması son dönemde yeni güncellemeleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Bugüne dek, popüler hizmetine onlarca yenilik getiren şirket, şimdi yeni bir özelliği daha kullanıma sundu. Bu özellikle birlikte Google Haritalar, artık bir sosyal ağ haline gelmiş oluyor. Peki bu ne anlama geliyor?

Geçtiğimiz yıllarda, konum paylaşımlarının yapıldığı uygulamalar çok popülerdi. İnsanlar, gittikleri yerlerde check-in yapıyorlar ve hangi mekanda olduklarını o platformlardaki arkadaşlarıyla paylaşabiliyorlardı.

İşte şimdi bu özellik, Google Haritalar’a geldi. Kullanıcılar artık, birbirlerinin nerede olduğunu takip edebiliyorlar. Yani Google Haritalar, artık bir sosyal ağ şeklinde kullanılabiliyor. Yapısal olarak organize edilecek ve yeni bir yapı seçiminde organize edilecek olan bu hizmetler adına, güncel bir beklenti ile seçeneklerin tamamını kullanabilir ve ilerleyebilirsiniz.

Google Haritalar’ın yeni özelliği ile birlikte kullanıcılar, yakın çevrelerindeki mekanları keşfedebilecekler. Profillere eklenecek olarak etiketlerle kullanıcılar, yakın çevrelerindeki restoran, kafe ve kamp alanı gibi yerler hakkında bilgi sahibi olma imkanı yakalayacaklar. Bu da kullanıcılar için daha etkileyici bir deneyim sunacak.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı