Teknoloji Haberleri

Galaxy Note Görünümlü Galaxy S Geliyor!

Samsung uygun fiyatlı bir telefon üretmek adına Galaxy S ürününü üretiyor. Uygun fiyatlı üst segment telefonu olması beklenen Galaxy S20 Fe 5G, kendi içinde önemli ve gelişmiş bir yapıda ilerlemeye devam ediyor ve hayata dair bazı beklentiler sağlıyor. En azından Güney Koreli marka bu konuya dair geniş bir ilerleme sağlıyor. Samsung kendi içinde de bu aşamalarda büyük bir yapıda ilerleme sağlıyor.

Bir süredir ortaya atılan söylentiler ve bazı sızıntılara göre Samsung, tüketicilere amiral gemisi performansı sunacak uygun fiyatlı bir Galaxy S20 FE 5G modeli üzerinde çalışıyor. Söz konusu telefon ile ilgili elimizde doğruluk payı yüksek bazı bilgiler bulunsa da henüz somut bir bilgi bulunmuyor. Ancak şimdi, en azından telefonun tasarımı ile ilgili konuşabiliriz.

Daha önce pek çok akıllı telefonun tasarımını ve özelliklerini tanıtımından günler, hatta bazen haftalar önce sızdırmış olan Evan Blass, Patreon hesabından yeni bir paylaşımda bulundu ve Galaxy S20 FE 5G’nin tasarımını gün yüzüne çıkardı. Söz konusu görsele göre Galaxy S20 FE 5G, Galaxy S serisi ile Galaxy Note serisi arasında bir tasarıma sahip olacak.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı