Oyun Haberleri

Popüler Dövüş Oyunu Tekken 7 Yeni Sezonuyla Gelecek!

Yeni duyurulara göre Tekken 7 ile ilgili çok etkili çalışmalar var ve insanlar merakla yeni sezonları bekliyor. Bugün sabah saatlerinde düzenlenen Japonya dövüş oyunu yayıncısı Roundtable tarafından düzenlenen bir etkinlikte Bandia Namco, Tekken 7 oyunuyla ilgili bir duyuru yaptı.

Oyunun geliştirici stüdyosu, DLC içeriğinin dördüncü sezonunun bu sonbahar aylarında Tekken 7’ye geleceğini duyurdu.Stüdyonun YouTube kanalı üzerinden de yayınlanan 4. sezon tanıtım videosunda herhangi bir karakter açıklanmadı.

Ancak aşağıdan da izleyebileceğini videonun Fuji Dağı’nın üstünde gün batımı manzarasıyla bittiği görülüyor. Ayrıca tapınağın çatısında ninja benzeri bir karakterin silueti görülüyor.

Ayrıca tüm bunlara ek olarak çevrimiçi oyun deneyimini artıracak yeni bir özellik daha gösterildi. Yeni bağlantı göstergesi sayesinde, maçı kabul etmeden önce rakibinizin bağlantısı olan bir Wi-Fi bağlantısıyla oynayıp oynamadığı görebileceksiniz. Popüler dövüş oyunun 4. sezonu bu senenin güz aylarında çıkış yapacak.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı