Yayın akışı

Samsung Katlanabilir Telefon Galaxy Z Fold 2 Gizli Detaylar!

Samsung tarafından ön plana çıkarılan ve önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen pek çok cihaz olduğu biliniyor. Bir de Galaxy Z Fold 2 ile ilgili olarak da pek çok beklentiye rahatlıkla erişebilir ve kendinize göre bir seçenek yaratabilirsiniz. Bu seçimlerin ve farklı yaklaşımların tamamını kendi içinizde dengeleyebilir ve ilerletmeye devam edebilirsiniz. Aşama aşama büyüyen ve hızlı bir yapıda ilerleyen bütün seçenekler için kendinizle ilgili de kaçırılmayacak yapıları kullanabilirsiniz. Samsung bu konuda önümüzdeki günlerde ortaya çıkaracağı yeni fırsatlardan bahsediyor sürekli olarak. Sizin için de bu konular gayet keyifli ve hızlı bir iletişim ve gelişim olacaktır.

Bildiğiniz gibi İlk olarak geçen sene ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold’u tanıtmıştı ünlü marka. Bu tanıtımla birlikte kendine has bir tarzdan bahsetmişti. Samsung, sonrasına geçtiğimiz aylarda Galaxy Z Flip isminde bir başka katlanabilir telefonla karşımıza çıkmıştı.

Samsung bu sefer işleri büyütmek istiyor

Hem daha etkili hem de daha yenilikçi bir yapıda ilerleyen ve güçlü bir sistem ile büyüyen bu hizmetler için tek yapmanız gereken etkileşimleri kullanmanız olacaktır. Şirket, bu telefonlardan kazandığı deneyimlerini yeni telefonla birleştirecek gibi görünüyor. İlk telefonda kullandığı ismi devam ettiren şirket, böylelikle Galaxy Z Flip serisini de ayrı bir şekilde devam ettireceğini göstermiş oldu.

Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarının basın görsellerine baktığımızda bazı şeylerin değiştiğini görebiliyoruz. En azından deneyimsel kullanım farklılıkları var. Dikkatimizi çeken şey çentiklerin ortadan kalkması oluyor. Delikli ekran tasarımıyla gelen telefon, önceki modele göre çok daha kaliteli gözüküyor. Arkasında 3 kamerayla gelen cihaz, katlanabilir telefon olmasının da etkisiyle bir miktar kalın görünüyor. Bakalım bu süreçlerle ilgili olarak ne gibi bir denge ve değişken yapı ile karşılaşacağız ve bunları nasıl organize edeceğiz?

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı