Oyun Haberleri

GTA online PS5 oyuncu sınırı değişikliğe gidiyor!

GTA online PS5 oyuncu sınırı ile ilgili yeni açıklamalar yapıldı. Şirketlerle ilgili olarak güncel bir detay dahilinde ön plana çıkarılan bütün seçeneklere bakarsanız, oyuncu sınırıyla ilgili de geniş bir yapıda ilerleme olduğunu görebilir ve bu duruma dair de yeni bir seçenekle karşılaşabilirsiniz.

Oyun tarihinin gelmiş geçmiş en çok kâr getiren oyunu olan GTA 5, kârlılığının yanında oldukça başarılı da bir oyun. GTA 5, bundan bir önceki jenerasyon ve şu anki jenerasyon konsollara çıkmasının yanında bir sonraki nesil konsollara da yolunu bulacak ki bu da aslında ne kadar başarılı olduğunun göstergelerinden bir tanesi sayılabilir.

GTA Online PS5 Oyuncu Sınırı

Grand Theft Auto 5’in yeni nesil konsollara geçişi, oyunun çok oyunculu modu olan Grand Theft Auto Online’da da büyük bir gelişmeyi peşi sıra getirecek. Oyunun yeni konsollardaki sürümüyle birlikte çok oyunculu moddaki oyuncu sayısı artacak. GTA online PS5 oyuncu sınırı sürekli değişebilen bir yapıda karşımıza çıktığı için her oyuna göre bir farklılık görünüyor.

GTA online PS5 oyuncu sınırı 64 olacak!

Sürekli değişen bir site yapısı ile ilerleyen bu oyun içeriği, genellikle online tasarımları ile güncelleniyor ve güçlenmeye devam ediyor. Aşama aşama karşımıza çıkan ve hızlı bir dilde ön planda yer alan her bir çalışma beklentisi adına kendinizle ilgili bütün seçenekleri ve ayrıcalıkları görebilir ve inceleyebilirsiniz.

GTA 5’in PlayStation 5 sürümü için ön siparişler açılmaya başlandı. Listelemelere göre GTA 5’in PS5 portu tam fiyattan çıkış yapacak. Ancak GTA Online’daki oyuncu sayısı da artış gösterecek. Eğer ki ortaya atılan söylentiler doğruysa GTA Online, PlayStation 5 ve Xbox Series X’te tek bir oyunda 64 oyuncuya kadar destekleyecek.

Şu an bu sayı 32. Tabii burada ortaya atılan bu söylentilerin yanlış olma ihtimalini de unutmamak gerekiyor. Şu an için oyunun geliştirici stüdyosu Rockstar’ın yeni nesil konsollardaki GTA 5 planlarının ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz.

Oyun Haberleri
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı